+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Золота підкова Лева з Підкаменем


Замовлення:
+38 044 451 61 71
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03
Тривалість екскурсії: один день
Маршрут: Тернопіль — Золочів — Підгірці — Олесько — Підкамінь — Тернопіль

План мандрівки

1 день

 • Тернопіль 7:30 Зустріч групи на залізничному вокзалі
 • Переїзд – Тернопіль – Золочів – Підгірці – Олесько – Підкамінь – Тернопіль
 • Золочів Замок, XVI–XVII ст. Китайський палац, XVIIІ ст. Обід
 • Підгірці. Городище стародавнього Пліснеська. Підгорецький Благовіщенський монастир чину Святого Василія Великого. Палац, 1635–1640 рр. Костел Св. Йосифа і Воздвиження, 1752–1766 рр. Парк з парковими спорудами, XVII–XVIІI ст.
 • Олесько. Замок, XIІI–XVIІI ст. Виставка західноєвропейських тортур. Середньовічний бар «Гридниця». Прогулянка парком. Їзда верхи на коні або на бричці. Сувеніри з чорної глини (Гавареччина, Олесько, Львів)
 • Підкамінь Крестопроісхожденський монастир, XVII–XVIIIст. Камінь-моноліт. Печера – церква. Печера – келія
 • Тернопіль 21:00 Залізничний вокзал

Поїзд

Прибуття

49К Київ – Трускавець (Київ 23:52 – Тернопіль 7:30)
7К Київ – Чоп (Київ 23:58 – Тернопіль 7:18)

Відправка

50Л Трускавець – Київ (Тернопіль 22:30 – Київ 6:17)

У вартість мандрівки включається

 • Транспортне обслуговування
 • Екскурсійне обслуговування
 • Вхідні квитки
 • Обід
 • Страхівка
 • Супровід групи

У вартість мандрівки не включається

 • Квитки на поїзд

Золочів

 • Замок, XVI–XVII ст. Місто і фортеця знаходилось на перетині важливих торгівельних галицьких шляхів. У Золочеві Глинянський тракт «злучався» з дорогою на Теребовлю і Галич. Ця обставина і дала давню назву «Злучів», яка згодом трансформувалася у Золочів. «Вілла Золочів» складалася з житлового двору та нечисленної сільської забудови. Тепер – це побудований за голландською системою та витриманий у стилі ренесансу з каменю витягнутий прямокутник, оточений земляними валами, укріплений іззовні тесаними кам’яними плитами і встановленими на їх рогах п’ятикутними бастіонами. У палаці Золочівського замку зберігся і дуже дотепно влаштований «ватерклозет». Ринва з даху була проведена через унітаз, а на дворі знаходилася крита вигрібна яма. У такий спосіб дощова вода «змивала всі сліди». Наголошуємо на цьому, адже відомо, що в тогочасному Версалі нічні горшки виливали просто в сад, на троянди !!!
 • Китайський палац, XVIIІ ст. Палац є наочним прикладом захоплення модою на «китайщину», яка поширилася по всій Європі. Опис мандрівників, а також вироби, що потрапляли торговими шляхами з Східної Азії до Європи, створювали враження про Китай як про «країну раю на Землі». Китайський палац у Золочеві є одним із трьох у Європі. Які збереглися і донині.

Підгірці

 • Палац, 1635–1640 рр.
 • Костел Св. Йосифа і Воздвиження, 1752–1766 рр.
 • Парк з парковими спорудами, XVII–XVIІI ст. Це і є уславлений колись у всій Європі, а тепер призабутий Підгорецький замок. В його ансамбль входить оточений складною оборонною системою триповерховий палац, заїжджий двір, костьол і парк. Про призначення замку сповіщав напис латинською мовою на мармуровій таблиці при вході до нього: «Вінець ратних трудів – перемога, перемога – тріумф, тріумф – відпочинок». Саме для відпочинку коронного гетьмана (головнокомандуючого всіма збройними силами Речі Посполитої Станіслава Конєцпольського) і був споруджений замок у Підгірцях. У давнину палац складався з просторих залів. Все тут було прекрасне: долівка, декоративні стіни, мармурові портали і каміни, позолочені склепіння. Надзвичайно високу мистецьку вартість мали плафони стель, вони відзначалися багатим рисунком і профілями.

Олесько

 • Замок, XIІI–XVIІI ст. В Олеському замку у 1570 р. народився нащадок давнього українського боярського роду Іван Данилович. Як для свого часу, Іван будь-якими способами намагається поліпшити своє суспільне становище. Одружившись на Катерині Красницькій, Данилович за її придане починає розбудовувати замок. Вдруге він одружується з дочкою коронного гетьмана Станіслава Жолкевського – Софією. Саме завдяки їй він отримує другу частину Олеського замку, а також землі на Чигиринщині. Масштаб будівництва в Олеську вражав сучасників. Про його розмах свідчить кількість каменю і цегли, які фірами підвозили до замку. Дві найяскравіші події, котрі сталися в стінах замку, поставили КРИВАВУ та КОРОНУ печать в його історії !!! Через позицію І. Даниловича у 1615 р. сталася велика трагедія. Син коронного гетьмана Речі Посполитої Адам Жолкевський, закоханий у дочку І. Даниловича від першого шлюбу, на знак протесту привселюдно вдарив себе ножем і так покінчив життя самогубством. У 1629 р. дочка Даниловича Теофілія в Олеському замку народжує сина Яна – майбутнього польського короля Яна ІІІ Собеського – переможця знаменитої битви під Віднем 1683 р. Сам Ян Собеський про цю подію пише так: «Народився я в Олеську, замку на високій горі, в милі від Білого Каменя, де теж король Михайло народився. Під час свого народження били сильні громи так, що аж кравець моєї мами від того оглух і був глухим до самої смерті. У цей же час татари напали на околиці замку».

Підкамінь

 • Камінь-моноліт. Результати археологічно-архітектурних досліджень ,проведених 1984-97 рр. під керівництвом Рожка, засвідчують існування на Камені в часи Галицько-Волинського князівства двоярусної оборонної споруди. Перший її поверх складає приміщення розміром 10 х 2 м. х 2,6 м., в основі якого на скелі розміщено дві погибельні ями. Тут, був склеп або ж келія. Розміщення на скелі (на другому поверсі) храму підтверджують викуті на її вершині ще дві ніші для християнських поховань та виявлені біля її підніжжя керамічні плитки XII–XIII ст. уживані лише в церковних підлогах.
 • Домініканський монастир, XV–XVIII ст. Наприкінці XVII ст. продовжувалося будівництво монастиря та костелу. Значні кошти на цю справу виділяв польський король Ян ІІІ Соб’єский, офірував численні коштовності здобуті у битвах з турками. Ян ІІІ Соб’єский часто говорив: «Я зроблю вам із Підкаменяя другу Ченстохову !». За його сприянням завершилося будівництво монастиря.


Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Золота підкова Лева з Підкаменем ☎044 451-61-71 Золота підкова Лева з Підкаменем
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи