+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Тростянець і Качанівка: прекКачанівка-Сокиринці-Тростянець - дворянські садиби


Цiна: 330 грн
Найближчі тури:
28.06.2012

Замовлення за телефонами:
+38 044 451 63 73
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03


Регіон: Чернігівська обл.
Дати проведення:
Тривалість, днів: 1
Вартість: 330  UAH
Маршрут: Київ – Сокиринці – Тростянець – Качанівка – Київ

Ви хочете опинитися у чудовому парку, тінисті доріжки якого ведуть до білосніжного палацу? 

Мармурові статуї, сонячні галявини, підвісний місток і альтанка-ротонда, що стоїть на пагорбі з невеличким гротом. Всередині – бальна зала з колонами й ліпним декором, великий хол і парадні східці. Вишуканий ампірний палац здається невеликим, хоча разом із флігелем містить більше 60 кімнат.

Це – родовий маєток Галаганів у Сокиринцях, який у 19 ст. був одним із культурницьких осередків України. Гостями родини Галаганів були Тарас Шевченко й Пантелеймон Куліш, Павло Чубинський і Лев Жемчужніков. А ще тут грав найвідоміший український кобзар Остап Вересай, викуплений Григорієм Галаганом із кріпацтва.

Дендрологічний парк “Тростянець” і сьогодні є неперевершеним шедевром садово-паркового мистецтва, за своєю красою він не має рівних в Україні. Годинами можна милуватись цією незайманою красою ландшафтів, де майстерно поєднані мальовничі галявини з водною поверхнею ставків та гористим рельєфом і рослинним розмаїттям. Його заснував у 1830-х роках Іван Михайлович Скоропадський - нащадок гетьмана України Івана Скоропадського.

В старовинному парку збереглись споруджені  І.М.Скоропадським два флігелі, в яких жили гості: артисти, художники та інші видатні особистості. Зокрема, відомий художник Микола Миколайович Ге. Подорожуючи по парку ви зустрінете на своєму шляху “чарівну” дерев’яну лавочку. Потрібно на неї сісти, заплющити очі і загадати бажання. Кажуть, що воно обов’язково збудеться. А ще в дендропарку є загадкова колона смутку “Розбита надія”.

Час підкріпитися – обід в мисливській паланці. І ще один маленький історичний екскурс у приватному музеї Скоропадських. Тут зібрані деякі речі, збережені з маєтку у Тростянці, а також інші цікаві знахідки й стародавні предмети.

І ось іще одна дворянська садиба гостинно відкриває свої в’їзні ворота. Качанівка гарна завжди, але навесні якось по-особливому. Достатньо тільки пройтися по парку, де вдихнути цей неповторний аромат весни… і не захочеться повертатися до Києва. Тут вам розкажуть, як дочка господарів влітку з церкви до палацу їхала на санях (по цукру!). Якщо маєте музичний талант, то запропонують присісти за рояль в залі, де вперше звучали теми опери «Руслан і Людмила» у виконанні самого автора – М. Глінки. За символічну оплату можна зробити безліч фото інтер’єрів палацу, а також численних паркових споруд.

Адже у Качанівці є на що подивитися. Окрім білосніжного романтичного палацу з флігелями є ще водонапірна вежа, будинки електростанції та електротехніка, казарма, телятник і свинарник, льодовня і каретня – цілий маєтковий комплекс, найкраще в Україні збережений до наших днів. В Качанівському альбомі для гостей залишили автографи М.Гоголь, П.Куліш, М.Костомаров, Т.Шевченко, М.Максимович, М.Врубель, Д.Яворницький, М.Маркевич – створене родиною Тарновських культурно-мистецьке середовище приваблювало кращих представників творчої інтелігенції. Тепер тут побуваєте і Ви!
 

До вартості включено:
- переїзди комфортабельним автобусом
- екскурсії
- медична страховка
- супровід групи

До вартості не включено:

- вхідні квитки (повний - 26 грн., студ., пенс. - 17 грн., дит. 16 грн.)

- обід (пропонується смачний обід в етнографічній садибі - 50-60 грн.)
- дозволи на фото/відео зйомку

 

Виїзд з Києва - 8.30 год, ст. м. Чернігівська

Повернення - 21.00-22.00, ст.м. ЧернігівськаТури по Україні


Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи
   
1