Замовлення за телефонами:
+38 044 451 63 73 +38 044 228 51 16 +38 067 463 46 03
Екскурсійний тур "Кам'янець-Подільський-Хотин-Кривче"
560 грн + залізничні квитки
Програма туру "Кам'янець-Подільський-Хотин-Кривче"
зустріч групи на залізничному вокзалі м. Кременець в 7-00;
поїздка в Кришталеві печери, с.Кривче: - Захоплива подорож під землею, довжиною кілька кілометрів - застигла кришталева казка;
екскурсія в Хотинську фортецю, м.. Хотин:
легендарна 1000-літня фортеця на березі Дністра. Стара та Нова фортеця. Місце знаменитої Хотинської битви 1621 р.
обід в кафе;
оглядова пішохідна екскурсія по древньому Кам'янцю:
- Польська та Руська брами, Вірменські бастіони, Турецький міст (загадка віків), Домініканський костел 14-17 ст., Трінітарський костел, Петропавлівська церква, Миколаївська церква 14 ст., Прльская та Вірменська торгові площі, інші пам'ятки старовини; екскурсія в Катедральний костьол: - Перлина архітектури та історії римо-католицизму на Поділлі - Брама Станіслава Августа, Мадонна на мінареті, мармурове диво Лаура, екскурсія в Стару фортецю та Новий замок: - Башти та підземелля, криниця, Боргова яма, діарама "Битва з турками 1672 р..", Кармелюкова вежа та багато іншого;
трансфер на залізничний вокзал.
У вартість входить: зустріч, трансфер з / на вокзал, транспорт, обід, 5 екскурсій, всі вхідні квитки
У вартість не входить: проїзд за маршрутом Київ-Кам'янець-Подільський-Київ.
Інформація про Кам'янець-Подільський
Кам'янець-Подільський називають містом семи культур - за кількістю національностей проживали і привносили внесок у його створення.У різні часи тут проживали росіяни (українці), турки, татари, вірмени, євреї, литовці і поляки. За легендами, місто-скеля був відкритий під час полювання молодих литовських князів Коріатовичів на оленя Татари побудували першу фортецю Турки - мінарет, бастіони, для чогось, замурували римський арочний міст у кам'яний саркофаг Вірмени заснували найбільшу общину на Україну, багату на стільки, що королі польські брали кредит на військові потреби Євреї торгували Українці жили, працювали, будували Поляки воювали, будували і знову воювали. Вік Кам'янець-Подільського залишається загадкою. Перша письмова згадка про Кам'янець ставитися до 60-х років ХІV століття в літописі «Про Подільської землі». З інших джерел ми можемо дізнатися, що місто заснували римляни в першому сторіччі нашої ери, залишивши після себе пятіарочний дерев'яний міст, зображений на Траяновій колоні в Італії.
Стара частина Кам'янець-Подільського стоїть на кам'яному острові, який оздоблює з усіх сторін каньйон р. Смотрич. Цей кам'яний обруч, глибиною 35 - 60 м., охороняв місто від небезпечних гостей.
Кам'янець-Подільський відвідало багато відомих особистостей - Петро І, Катерина ІІ, Тарас Шевченко, Булгаков, упорядник російського тлумачного словника Даль, закінчив семінарію Михайло Достоєвський (батько Федора Достоєвського), Міцкевич, Леонтович, Сіцінський, королі й великі князі Польщі та Литви, султани Туреччини, українські гетьмани, польська Мата Харі - красуня Софія Потоцька.
Кажуть, що пройшовши через тріумфальну арку Стефана Августа можна загадати найзаповітніше бажання - і воно збудеться! Адже навіть Л. Кучма двічі перед виборами відвідував Королівську арку.
Кам'янець - місто з багатою культурою та архітектурою. Тут можна нескінченно дивуватися Кафедрального собору, до якого прибудований мінарет, погуляти по кам'яному мосту-саркофагу, або відвідати всі 200 пам'яток архітектури та 11 музеїв зібраних в одному місці.
Багатьом Кам'янець відомий за фільмами: «Стара фортеця» , «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Циганка Аза», «Комісар», «Папа», «Помаранчеве небо», «Трактирниця».
Багато в чому Кам'янець унікальний: найвищий безопорний міст у Європі найбільший в Європі Національний природний парк «Подільські Товтри» 3 місце на Україні за кількістю пам'ятників архітектури (після всесвітньовідомих Києва і Львова) 3 місце в світі в процентному відношенні студентів до загального, стотисячне, числу населення міста скелі в самому центрі міста Багата історія Кам'янець-Подільського та околиць, цікаві свята і фестивалі, що стали вже традиційними змагання з повітроплавання, фестивалі груп історичної реконструкції, зручне місце розташування - (100 км до Хмельницького і 100 до Чернівців), активні види відпочинку, сільський туризм зробили Кам'янець привабливим для українських і зарубіжних туристів.