+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

закарпатська сага


Цiна: 1797 грн.

Фотогалерея

Найближчі тури:
10.12.2012

Замовлення за телефонами:
+38 044 451 61 71
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03Закарпатська Сага (5 днів / 4 ночі)ВСЕ ЕКСКУРСІЇ ВКЛЮЧЕНІ - (без доплат і без факультативів)

Відкрийте для себе тури в Закарпаття - таємниці величі і могутності казкового краю, відвідайте затишний куточок українських Карпат, покуштуйте Закарпатський напій богів, доторкніться до середньовічних стін замків, насолодіться красою гір і мінеральних джерел, відчуєте дивовижне і неповторне сплетіння культур і побуту, так як Закарпаття за свою багатовікову історію перебувало у володінні Угорщини, Галицько-Волинського князівства, Австро-Угорщини та Чехословаччини, і зараз є справжньою перлиною України. Подаруйте собі незабутній відпочинок в Закарпатті!

Понеділок: «Київ - Мукачево»

Виїзд з Києва вечірнім поїздом в Мукачево.

День 1. «Знайомство з Закарпаттям: Мукачево - Берегово - Термальний басейн - станція Карпати - Чинадієво»

Приїзд в Мукачево з ранку. Зустріч групи на вокзалі. Поселення в готель. Сніданок. Екскурсія по місту.

    
Екскурсія «Місто над Латорицею» з відвідуванням середньовічного замку Паланок і Cвято-Миколаївського православного жіночого монастиря. Ви побачите відреставровану середньовічну фортифікаційну архітектуру, старовинні дворики і галереї з виставками сучасної скульптури. Тут представлені експонати рідкісних предметів кам'яного століття, мідно-бронзового періоду, зброя і знаряддя праці. Широко представлена ​​етнографія і побут жителів міста, колекція ікон ХVI-XIX вв. До Ваших послуг художній салон, на якому у Вас буде можливість придбати роботи живопису, вироби декоративно-прикладного мистецтва. Відчуєте чарівництво історичної частини древнього граду на берегах річки Латориці - Мукачево.

Переїзд в Берегово.

    
Незабутня подорож в місто Берегово, знайомство з колоритними традиціями і національною культурою закарпатських угорців. Купання в басейні з термальною мінеральною водою. Можливе відвідування дегустаційних залів у винних подвалахх м.Берегово (за бажанням).

Обід в національному угорському ресторані (за бажанням). Переїзд в Чинадієво. Зупинка на станції Карпати. Екскурсія в мисливський замок графа Шенборна.

    
Замок графа Шенборна - істинної краси замок, в якому втілені всі наші уявлення про древніх, але прекрасних спорудах. У порівнянні з іншими Замок Шенборн, є свого роду твором мистецтва того часу, коли він був побудований. Тут прекрасна місцевість, яка відрізняється своєю красою і незвичністю, талановито побудований замок і, звичайно ж, історія самого замку, яка і формує головне настрій екскурсії.

Незабивемая вечірня екскурсія з факелами в замок Сент Міклош.

    
Замок Сент Міклош місцеві жителі називають замком любові. Кажуть, тут оселилося привид, який допомагає знайти людям свою пару. У 1682 році графиня Ілона, дружина графа Ференца Ракоці I, закохалася в повстанця Імре Текелі. Він зібрав армію проти австрійської монархії. Тут проходили їхні таємні побачення. Овдовівши, Ілона вийшла заміж за Текелі. Коли померла, по замку почало бродити її привид.

Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.

День 2. «Замок Тамплієрів - Ужгород - Невицький замок - Лумшори»

Сніданок. Виїзд в село Середнє.

    
Село Середнє стало відомим і увійшло в число історично значущих місць Україні завдяки збереженим тут руїн середньовічного замку Тамплієрів. Дослідники замків Закарпаття, стверджують, що це - єдина фортеця в Закарпатті, де в найбільш вцілілому вигляді збереглися елементи романського стилю. Замок на місці сучасного села Середнього був побудований в XIII ст. представниками ордена Тамплієрів - найбільш потужного ордена в Західній Європі. У 1312 р., після розпаду ордена, замок перейшов до монахів ордену Святого Павла.

Переїзд в Ужгород.

    
Екскурсія по Ужгороду: «Унгвар - древній град», з відвідуванням історичної частини славного міста Ужгорода, незабутнього середньовічного замку, історичного та етнографічного музеїв. Обід «Деца у Нотаря».

Переїзд в село Невицьке. Екскурсія в Невицький замок.

    
Невицький замок розташований поблизу сіл Невицьке і Кам'яниця в 12-и км. від Ужгорода. Він був побудований в XIII столітті на вершині пагорба над долиною річки Уж. Замок руйнувався і відновлювався, неодноразово перебудовувався. У 1644 році замок захопив і зруйнував трансільванський воєвода Дьєрдь Ракоци. З тих пір замок не відновлювався і дійшов до наших часів у вигляді руїн.

Переїзд в село Лумшори. Огляд Лумшорський водоспаду, купання в чанах з мінеральною водою.

Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.

День 3. «Хуст - Долина нарцисів - Іза»

Сніданок. Переїзд в Хуст.

    
Хуст - колишня столиця Карпатської України в 1939 році. Третій за чисельністю населення місто Закарпаття, розташований біля підніжжя гір в місці впадання річки Ріка в Тису.

Огляд руїн Хустського замку колись належали предкам кровожерливого графа Дракули. Відвідування Старої Реформаторської церкви, огляд заповідника «Долина нарцисів».

    
Заповідник «Долина нарцисів» - єдине місце в Європі, де в природних умовах росте й цвіте вузьколистий нарцис (травень).

Відвідування легендарного села Іза - визнаного центру лозоплетіння Закарпаття. Також, при бажанні групи, єдину на Україну сироварню в селі «Нижнє Селище», де роблять справжній швейцарський сир, що визнається самими швейцарцями з дегустацією трьох його сортів. Екскурсія в казкову долину річки Тиса. Маршрут пройде уздовж найбільшою закарпатської річки Тиси та її притоки Ріки з відвідуванням єдиною на території Україні страусиної і оленячої ферм.

Переїзд в гірський готель. Поселення. Вільний час. Ночівля.

День 4. «Синевирський перевал - Синевирське озеро - музей Стара село - хребет Боржава - водоспад Шипіт»

Сніданок. Виїзд на екскурсіію «Легенда Синевирського озера». Виїзд на Синевирський перевал (1000м), дегустація мінеральних вод Келечинська та Соймівська, огляд водоспаду Колочава, екскурсія оборонною лінією Арпада. Похід до найбільшого високогірного озера Закарпаття. Ви познайомитеся з околицями великого гірського озера «Синевир», яке називають Морським оком. Обід в колибі. Переїзд в село Колочава. Відвідування музею «Стара село». Оглядова екскурсія на канатно-крісельний підйомник на хребет Боржава, огляд водоспаду Шипот. Повернення в готель ..

День 5. «Ехо середньовіччя: Таємничий Львів»

Виїзд до Львова. Пішохідна екскурсія по середньовічному місту Львову.

    
Ви відчуєте себе гостем короля Галичини Данила Галицького, увійшовши в гостинно відчинені для Вас міські брами. Перед Вами постануть: Бернардинський собор і монастир, єврейський квартал і руїни синагоги «Золота роза», ансамбль Успенської церкви, Королівський і міський арсенал. Домініканський собор, вірменський квартал, де знаходиться вірменський собор ХІV століття і культурний центр «Дзига». А далі - серце Львова - площа Ринок і Львівська Ратуша, Римо-католицький собор і Каплиця Боїмів. Костел єзуїтів. Крім того, Вас чекають відвідини італійського дворика і музею «Королівські кімнати», палацу Бандінеллі і Чорного будинку, а також аптека-музей «Під чорним орлом», в підземеллях якої можна відчути себе алхіміком і придбати фірмову ліки - «залізне вино».

Вільний час для відвідування трапезних Львова. Трансфер на ж / д вокзал. Виїзд до Києва вечірнім поїздом.Тури по Україні


Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

. vashdocent.ru это помощь в написании эссе для студентов.
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

     Сувеніри

Главная Закарпатська сага ☎044 451-61-71 Закарпатська сага
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи