+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Тур2Киев и УБР: Смотреть видео, как организовать досуг школьника

Відкрий таємниці Криму


Замовлення:
+38 044 451 63 73
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03
Регіон:  Крим
Дати проведення:
Тривалість, днів: 2
Вартість: 400  UAH
Маршрут:   Печери – Кримські тропіки – Балаклава - Севастополь


День 1

9:00 Виїзд із Сімферополя (прибуття поїздом № 12)

Відвідання найцікавіших і таємничих печер Криму.
Варіант 1. Печери плато Чатир-Даг - Мармурова і Еміне-Баір-Хосар
Печера Мармурова – унікальна за красою печера зі складною системою залів і галерей, вона належить до п'ятірки найкрасивіших обладнаних печер планети. Печера зустрічає гостей Галереєю казок, пишно прикрашеною сталактитами і сталагмітами. У галереї Тигровий хід склепіння печери опускається, і тут добре видно чудові натічні завіски, кам'яні водоспади, каскади гурових озер, «печерні перли», унікальну нішу «геліктитових квітів». Зала Перебудови є однією з найбільших обладнаних зал світу: площа її 4 тис. кв. метрів, висота більше 20 м. Палацова зала, зали Троянд та Надій, Балконна, Люстрова, Обвальна та Руслова зали, зали Шоколадка та Геліктитова – печера Мармурова приховує безліч красот!
Еміне-Баїр-Хосар вражає своїми величезними залами. У печері можна виділити три поверхи - верхній, середній і нижній, загальна довжина печери - 2 кілометра, глибина - 125 метрів. Очі розбігаються від розмаїття вигадливих сталактитів, сталагмітів, колон, різноманітних кристалів ... У печері знайдено останки тварин льодовикового періоду і обладнано невеликий музей палеонтологічний і геологічних знахідок, виявлених у різних печерах Криму.
Різні зали печери носять самі дивні назви: Тигровий, Шапка Мономаху, зал Ідолів. А ще тут можна помилуватися прозорими підземними озерами.

Варіант 2 (якщо дорога до Чатир-Дагу буде розмита) - печера Червона - Кизил-Коба
Печера Червона - це цілий лабіринт з багаторівневих вапнякових печер, довжиною більше 13 кілометрів і глибиною 135. Найкрасивіші - Індійський і Китайський зали з дивовижними натічними утвореннями, Академічний зал заввишки близько 8 метрів. Червону печеру робить неповторною і вигідно виділяє з ряду обладнаних печер Криму підземна річка, що створює на своєму шляху десятки красивих озер, каскадів і водоспадів. Найближча частина печери обладнана і освітлена, що зручно для екскурсантів будь-якого віку.
Ще в глибокій старовині один із залів печери був вибраний людьми для язичницького святилища. Численними дослідженнями встановлено, що Червона печера використовувалася людиною часу раннього заліза для здійснення обрядів, пов'язаних із землеробським культом родючості.

Переїзд до Алушти. 14:00 Обід
Переїзд до Ялти – відвідання Кримських тропіків
Варіант 1 – Квітнучі тропіки – Нікітський ботанічний сад
Варіант 2 – Живі тропіки – Ялтинський зоопарк

Переїзд до Балаклави. 19:30 Поселення


День 2

9:00 Екскурсія Балаклавою
За віком Балаклава старша навіть Херсонесу – у I-VII ст.. до н.е. тут жили племена таврів. І недарма Гомер поселив на березі Балаклавської бухти людожерів-лестригонів. Але греки все ж заснували тут колонію Сюмболон Лімпе – «гавань знаків передбачень», яка у ХІV ст.. перейшла генуезцям. Від них місту залишилася фортеця Чемболо – щоправда, до теперішнього часу збереглася далеко не повністю. Сучасну ж назву місту дали турки, бо Балик Юве – це риб’яче гніздо з турецької. А ще під час Кримської війни тут базувався потужний воєнний флот британців і затонув фрегат «Чорний принц», скарби якого шукають і досі…
Відвідання колишнього секретного стратегічного «Об’єкту №825 ГТС» - унікального підземного заводу з ремонту і обслуговування підводних човнів. При його будівництві у горі Таврос було вибрано понад 200000 кубометрів скельного ґрунту для облаштування 500-метрового підземного морського каналу. Тут розташовувалися командний пункт, ремонтний цех, арсенал з боєголовками торпедних апаратів і могли знаходитися декілька тисяч людей.  
11-30 Переїзд до Севастополя, екскурсія до давнього міста Херсонес
Зараз це місто-музей під відкритим небом у центі сучасного Севастополя. А з V ст. до н.е. і аж до ХV ст. н.е. Херсонес був грецьким поселенням, великим економічним і культурним центром. Тут можна прогулятися серед античних і середньовічних руїн, зайти у колишні будинки і подвір’я, поринувши у глибину століть. В 1996 р. рішенням ЮНЕСКО Херсонес занесено до 100 найбільш видатних пам’ятників світової культури. Тут же у 988 р. прийняв хрещення князь Володимир і уся його дружина, на честь чого через 900 років після цієї історичної події споруджено величний Володимирський собор.
13-00 Оглядова автобусна екскурсія Севастополем – ми побачимо усі визначні пам’ятки міста. Приморський бульвар, Графська пристань, площа Нахімова, пам’ятник Затопленим кораблям складають незабутній образ Севастополя – «міста величного, вартого поваги».
14-00 Обід в центрі міста
15-00 Відвідання музею Чорноморського флоту
Це один із найстаріших військово-морських музеї світу, відкритий ще у 1869 році. Його експозиція завжди цікава і дітям, і дорослим. Тут знаходяться зразки зброї різних епох, макети кораблів, бойові знамена і трофеї, картини видатних художників-мариністів. На внутрішньому дворику знайдемо старовинні і сучасні зразки артилерійського, мінного і торпедного озброєння.

Вартість на 1 дитину: для групи 27+ 2 – 400 грн.  

До вартості включено: екскурсійний супровід групи 2 дні, всі вхідні білети й екскурсії за програмою, транспортне забезпечення, проживання 1 ніч, обіди, медична страховка.Дитячі тури та тури для школярів


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА