+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Тур2Киев и УБР: Смотреть видео, как организовать досуг школьника

Від козаків до гетьманів: Ніжин-БатуринФотогалерея

Замовлення:
+38 044 451 63 73
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03
Регіон: Чернігівська обл.
Дати проведення: 26.09
Тривалість, днів: 1
Вартість: 300 UAH
Маршрут: Київ – Ніжин – Батурин - Київ

Стародавнє місто Ніжин - одне з небагатьох місць, де відчуваєш, як призупиняється невмолимий плин століть. Тихе і спокійне місце, де дотепер повному або частково автентичному вигляді збереглися цілі комплекси різноманітних пам’яток історії та культури.

Початок вищій освіті на Лівобережній Україні поклала Ніжинська гімназія вищих наук, заснована графом І.А.Безбородько згідно заповіту його старшого брата канцлера - Російської імперії О.А.Безбородька. В місті багато культових споруд: Миколаївський, Благовіщенський, Введенський собори, Михайлівська, Троїцька, Всіхсвятська, Іоана Богослова, Покровська церкви, Благовіщенський і Введенський монастирі – всі вони мають власне архітектурне обличчя.

Колись через Ніжин проходили головні поштові тракти на Москву, Петербург, Ригу, Київ, Полтаву і Крим. Тому мандрівники того часу його не проминали - Ніжинська поштова станція (побудована у 18 ст.) зберігає подорожні листи Т.Шевченка та М.Гоголя, та й саме внутрішнє убранство станції чудово збережені - зараз тут музей пошти.

Ніжин здавна був козацьким містом і протягом століть тут відбулося чимало історичних подій. На Чорній раді гетьманом України було обрано І.Брюховецього (саме він підписав згодом ганебні Московські статті, що визнавали Україну власністю Московської держави, а українську церкву - підлеглою російського патріархату). А на початку ХХ ст. над ярмарковою площею літав відомий російський авіатор С.Уточкін. Час вирушати до Батурина!

Історія Батурина - тепер невеликого селища, а колись фортеці й гетьманської столиці Лівобережної України, є одночасно величною й трагічною. Засноване у 1576 році місто обрали своєю столицею відразу три гетьмани: Дем’ян Многогрішний, Іван Самойлович та Іван Мазепа. Саме тут, напевно, розгорталася історія його кохання до Мотрі Кочубеївни…

Мазепа зробив вибір на користь війни і збирав полки під Полтаву. А після нищівної поразки у Полтавській битві місто перетворилося на руїну – російські війська під керівництвом О.Меншикова зрівняли Батурин із землею. Від гомінкого міста з ремісничими цехами та великим гарнізоном не залишилося і сліду.

Столицю до Батурина повернув останній гетьман України Кирило Розумовський і після переходу в статус екс-гетьмана провів тут останні роки свого життя. Розумовський розпочав спорудження грандіозного палацу та облаштування парку та не дочекався завершення будівництва – раптово помер. Тому протягом 250 років величний напрочуд гарний палац стояв руїною і почав оживати тільки зараз, коли за його відбудову узялися українські реставратори.

Ми зможемо побувати у відродженому палаці, а також відвідаємо Воскресенську церкву, в якій поховано Кирила Розумовського, відтворену цитадель, дім гетьмана І.Мазепи та будинок генерального судді В.Кочубея.

У вартість входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • екскурсовод;
  • вхідні квитки в музей поштової (Ніжин), музей археології, палац Розумовського, цитадель;
  • страховка;
  • супроводжуючий групи.

У вартість не входить: - обід

Вартість туру для школярів:

  • 233 грн/ос при групі 15+1 чол.
  • 187 грн/ос при групі 30+2 чол.
  • 155 грн/ос при групі 43+3 чол.

Виїзд з Києва - 9.00, ст. м. Чернігівська

Повернення - 20.00, ст. м. ЧернігівськаДитячі тури та тури для школярів


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА