+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

НОВИНИ


Увечері 9 вересня в галереї на вул. Терещенківській, 13 відбулось незвичне для мистецького життя Києва відкриття персональної виставки Михайла Деяка. Представники мас-медіа, а також гості виставки змогли по справжньому оцінити картини автора. | 21.09

В Києві відбулось відкриття персональної виставки Михайла Деяка

 

Київська художня галерея «Мистецька збірка» вже бліш ніж 3 роки знайомить киян з цікавими художниками, новими іменами, незвичайними темами, сюжетами картин та техніками їх виконання з різних куточків нашої країни.

 

Увечері 9 вересня в галереї  на вул. Терещенківській, 13 відбулось незвичне для мистецького життя Києва відкриття персональної виставки Михайла Деяка. Представники мас-медіа, а також гості виставки змогли по справжньому оцінити картини автора.

 

Dress-Code вечора – було присутність жовтого кольору. Для тих, хто не дотримався дресс-коду, вручались жовті листочки з надрукованими на них цікавими фактами про мистецтво.

 

Михайло Деяк - один з яскравих і колоритних представників сучасної закарпатської школи живопису.  Своєрідність його художнього мислення, живописної манери, стилю у тому, що Михайло частіше у своєму живописі покладається на підсвідомість, свій емоційний характер. Гострота його вражень передається, головним чином, колірною структурою творів. Також Михайло сам виготовляє фарби для своїх картини, а ще він запустив їх у серію, і інші художники можуть їх також придбати.

На виставці представлено як абсолютно новий цикл робіт художника, так і роботи, які вже нам відомі.

 Також на відкритті було презентовано інсталяцію з човном, що виступає символом плинності часу, на хвилях якого кожна людина відчуває індивідуальний колір емоції миті життя, щось відкриваючи, пристаючи до невідомого берега, а іноді відштовхуючись у вільне плавання…

 Під час роботи виставки транслюється відео з покроковим репортажем роботи над однією з картин художника, від початкового рисунку до завершеного твору.

  В особі Михайла Деяка маємо художника впізнаваного, зі своїм унікальним стилем, з великою творчою наснагою, з власною концепцією художнього мислення і творчим обличчям.

На відкриття завітало чимало цікавих людей:

Художник Михайло Деяк, арт-директор галереї Юлія Волошина, Лисенко Ольга з чоловіком, генеральний директор УКРФОРВАРД, Vaselin Uzunov з дружиною (посольство республіки Болгарія), Ольга Петрова заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, професор, та Василь Вовкун екс міністр культури і туризму, Віктор Дулюк колекціонер, Святослав Вовкун з сім’єю, Віталій Михайлов World Staff, світовий геній Іван Марчук, директор галереї Максим Волошин, екс міністр закордонних справ Володимир Гризько, колекціонер Ігор Дідковський.

Виставка працює з 9 вересня  по 3 жовтня 2010 року

 

Галерея «Мистецька збірка»

вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку)

Tel.: (050) 136-47-37, Tel.: (050) 856-04-48

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Увечері 9 вересня в галереї на вул. Терещенківській, 13 відбулось незвичне для мистецького життя Києва відкриття персональної виставки Михайла Деяка. Представники мас-медіа, а також гості виставки змогли по справжньому оцінити картини автора.. Новини ☎044 451-61-71 Увечері 9 вересня в галереї на вул. Терещенківській, 13 відбулось незвичне для мистецького життя Києва відкриття персональної виставки Михайла Деяка. Представники мас-медіа, а також гості виставки змогли по справжньому оцінити картини автора.. Новини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи