+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

НОВИНИ


Ввечері 6 липня відбудеться квест: «Ніч на Івана Купала – пошук козацького скарбу на «Мамаєвій Слободі». | 29.06

За давніми переказами в 1756 році, біля ковбані (озера), з якого бере початок річка Либідь - саме в тому місці, де зараз розташовується козацьке селище «Мамаєва Слобода» - козацько-гайдамацький загін втопив два барила з золотими червінцями та коштовностями…

Наші прадіди небезпідставно вважали, що в ніч з 6 на 7 липня розквітає червоно-вогненна квітка папороті. Той, хто її знайде та буде нею володіти – стає знахарем, а відтак зможе знайти будь який скарб, що невидимий для очей інших людей.

Скарби бувають двох видів: закляті та незакляті. Останнім може скористатись кожен хто його знайде, але заклятим, а саме таким і є клад захований на «Мамаєвій Слободі», заволодіти не так-то і легко. Хоча й місце відоме. Проте це не дає доступу до скарбу. Скарб може з’явитись в різноманітній личині: старим дідом, вродливою молодицею, конем, клубком ниток, собакою, півнем; штовхніть старого діда, обніміть та пригорніть молодицю, вдарте собаку – вони тутички й розсипляться у вигляді золотих дукачів та червінців... Однак як звичайній людині здогадатись, що це саме скарб? Певний засіб – це червоно-вогненна квітка папороті, власнику цієї квітки все відомо, проте як важко добути цю квітку. Різні перешкоди стають на шляху сміливця: відьми, чорти, вовкулаки, гопирі, сичі, домові, лісовики, русалки. Все це «товариство» збирається в купу в лісі й з реготом, криками й завиваннями перешкоджає у пошуках бажаної квітки…
Ми пропонуємо всім неодруженим молодим парам ввечері 6 липня о 19-30 прийти на «Мамаєву Слободу» та взяти участь у квесті «Ніч на Івана Купала – пошук козацького скарбу на «Мамаєвій Слободі».
Переможець отримає золоті сережки з діамантами для коханої дівчини вартістю у 10000 (десять тисяч гривень) + палкий поцілунок від коханої.
Другий приз: коштовне коралове намисто + палкий поцілунок від коханої.
Третій приз: намисто з перлин (жемчужин) + палкий поцілунок від коханої.
В якості заохочувальних призів, ще додатково 4 пари переможців отримають романтичну вечерю при свічках в «Шинку – коса над чаркою» на «Мамаєвій Слободі», а всі ж інші отримають палкий поцілунок від своєї коханої дівчини та романтичний незабутній вечір в ніч на Івана Купала біля витоку річки Либідь в серці Києва…Умови участі:


Реєстрація учасників:

Реєстрація відбувається 3,4 та 6 липня з 10-00 до 19-30 на «Мамаєвій Слободі» (при собі мати паспорти для підтвердження того, що Ви ще не одружені).
Для довідок тел.: 361-98-48; 093-872-48-77
листи надсилати: mamayevasloboda@gmail.com
Квест:
Молоді пари прибувають на «Мамаєву Слободу» 6 липня на 19-00 до озера Красавиця з паспортами, щоб засвідчити, що вони ще не одружені. Після реєстрації оголошуються умови участі в квесті «Ніч на Івана Купала – пошук козацького скарбу на «Мамаєвій Слободі».
Кожна зареєстрована пара отримує жмут квітів та трави для плетіння вінка певного розміру. Перші 50 пар, які сплели вінки та по команді пустили їх на воду озера Красавиця допускаються до наступного етапу.
Після підведення підсумків першого етапу конкурсу на швидкість плетення вінка з живих квітів – пари отримують пакет із 5 питаннями стосовно ведичних знань українців, традицій, звичаїв та обрядів.
Пари, які відповіли правильно на всі 5 запитань, отримують білу стрічку і стартують до наступного етапу першими, відповідно, що ті пари які відповіли на 4 запитання з інтервалом у 7 хвилин стартують другими, пари що відповіли на 3 запитання і т.д.; останніми, з інтервалом у 7 хвилин стартують ті пари, котрі не відповіли правильно на жодне з поставлених запитань (завданням для всіх пар буде пошук колеса щастя з символічною квіткою папороті, якою насправді буде стрічка червоного кольору із завданням до наступного етапу). Парам потрібно буде знайти колесо щастя, зірвати з нього одну стрічку червого кольору та пов’язати поряд із білою парубку на зап’ясток.
Знайти на території «Мамаєвої Слободи» шинкарку – виконати її завдання й отримати чергову стрічку жовтого кольору (пов’язати на зап’ясток), що дає право перейти до наступного етапу.
Знайти ворожку-знахарку, виконати її завдання та отримати стрічку синього кольору (пов’язати на зап’ясток), що дає право перейти до наступного етапу.
Знайти шлях до Мамая. Пройти його та отримати останню стрічку – малинового кольору (пов’язати на зап’ясток).
Перші 7 пар, котрі прийдуть якнайшвидше, пройдуть послідовно всі етапи та виконають завдання, й на підтвердження їх виконання зберуть всі стрічки (білу, червону, жовту, синю, малинову) чимдуж біжать до озера Красавиця, де плавають віночки…
Після цього лунають церковні дзвони і оголошується про завершення змагання. Біля озера, в чіткій послідовності до прибуття на фініш пар учасників визначається черговість, за якою вони будуть мати змогу першими, другими, третіми, четвертими, п’ятими, шостими, сьомими дістати з озера Красавиця (парубок - при собі повинен мати плавки) віночок з прив’язаним до нього одним з призів.
Перша пара фіналістів має право на 4 послідовні спроби для пошуку віночка з коштовностями для коханої…
Другий фіналіст, після першого має 3 спроби для пошуку віночка з коштовностями для коханої.
Третій фіналіст має 2 спроби для пошуку віночка з коштовностями для коханої.
Відповідно 4 фіналіст, 5, 6 і 7 мають по одній спробі для пошуку віночка з коштовностями для коханої.
У разі, якщо будь-який з коштовних призів (а саме: сережки із дорогоцінним каміннями, коштовне коралове намисто, намисто з перлин) було витягнуто відразу або з другої чи третьої спроби, то інші спроби для учасника скасовуються (тобто один цінний приз в одні руки). Наприклад, якщо перший фіналіст після перших двох спроб витягує віночки без виграшу, а з третьої спроби витягує віночок із написом: «Намисто із перлів», то в четвертий раз він за віночком у воду більше не лізе… (на озері буде 20 вінків – 13 з призами та 7 з надписом: «палкий поцілунок від коханої»).
Після того як всі 7 парубків фіналістів, спробували своє щастя виловити віночок із коштовним подарунком для коханої, переможцям вручаються їхні подарунки та надається право першим стрибнути через купальське вогнище біля витоку річки Либідь в козацькому селищі «Мамаєва Слобода».По закінчені заходу та урочистого вручення призів, будуть виловлені решта вінків і продемонстровано, що один або кілька призів, котрі не дісталися жодній парі, були там насправді.

Квест буде проводитись паралельно з відтворенням обряду Івана Купала гуртом «Рожаниця».

Давайте спільно відроджувати прадавні традиції козацького краю!!!

З ранку в козацьких селах та слободах дівчата по ранковій росі йдуть в поле чи ліс збирати трави та квіти. З них плетуть для себе купальські вінки. В цих вінках обов’язково повинна бути трава полину, крім того дівчата носять полин у себе під пахвами, це запобіжний засіб від русалок та відьом, принаймні так вважали наші прабабусі.

Ближче до вечора, веселою зграйкою дівчата відправлялись у найближчий гай чи ліс та рубали там дерево, перевага надавалась чорноклену. Після чого відносили його на місце, заздалегідь вибране ними для свята і найменовують його «Марена». Потім приносять пучки соломи, а інколи й солом’яну ляльку, котра вдіта в жіночу сорочку із стрічками, в моністах та у великому вінку. Ця лялька і називається «Купала».

Прийшовши на місце, втикають в землю дерево, рясно обвішують його вінками та стрічками, ставлять біля нього «Купалу», а неподалік розводять вогнище.

Наші прабабусі, коли були ще дівками, весело брались за руки та ходили з піснями довкола нарядженого дерева «Марени», а потім скакали через вогонь. Інколи замість вогню, брали кропиву, яку накидували у величезні купи.

Парубки тільки були присутні, але в хороводах, танцях, піснях участі не брали. При слушній нагоді намагались поцупити «Марену».

В ніч з 6 на 7 липня розквітає червоно-вогнений цвіт папороті. Його можна знайти, зірвати та зберегти. Власник ціїє квітки стає знахарем і ніякий клад не приховається від нього.
На «Мамаєвій Слободі» святкування «Івана Купала» відбудеться за участі фольклорного гурту «Рожаниця» під керівництвом Інни Шаркової, та розпочнеться ближче до вечора, тобто о 19-00.
Люб’язно просимо всіх бажаючих прийти до витоку річки Либідь в козацьке селище «Мамаєва Слобода» з тим, аби відчути жаркий вогонь купальського вогнища.

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Ввечері 6 липня відбудеться квест: «Ніч на Івана Купала – пошук козацького скарбу на «Мамаєвій Слободі».. Новини ☎044 451-61-71 Ввечері 6 липня відбудеться квест: «Ніч на Івана Купала – пошук козацького скарбу на «Мамаєвій Слободі».. Новини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи