+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

НОВИНИ


Bottega Gallery. «Жінки в міні» 03.04 – 15.04.2010 | 28.03

Bottega Gallery

має честь запросити Вас на відкриття

групової виставки

«Жінки в міні»
кураторський проект Наталії Філоненко


03.04 – 15.04.2010
Biдкриття тільки для преси та запрошених!

         Лада Наконечна, Жанна Кадирова, Влада Ралко, Марія Шубіна, Ксенія Гнилицька, Валерія Трубіна, Софія Ізраель, Олена Полященко, Марія Павленко, Олена Бланк, Аліна Якубенко, Анна Звягінцева, Група «Шапка», Олена Ятло, Катерина Гринь, Ксенія Левченя

         Більшість людей перебувають в спокусливій ілюзії, що якби ми змогли отримати все, чого забажаємо, ми були б цілком і остаточно щасливі.  Навіть у релігії називають Божими дарами те, чим ми прагнемо насолоджуватись, і змальовують наш світ, як сад земних задоволень. Що ж таке бажання, навіщо воно нам, чого ми прагнемо та до чого це йде? Говорячи про бажання, потрібно відрізняти їх від нагальних потреб, добрих намірів і прагнень.

         Багато наших бажань є нездійсненними, тому, мабуть, були вигадані Чарівна паличка і лампа Аладіна, Золота рибка, інші.  Бажання, що перетворилось на непоборний потяг – це прихильність, а в загальному прояві –   вже залежність. Нездійснені бажання минають майже без наслідків, незадоволені прив’язаності приносять нам велике розчарування. Так говорить психологія. Об’єктом наших пристрастей можуть стати гроші та влада, наркотики й алкоголь, секс та їжа, статус в суспільстві і переконання, одяг і коштовності, потяг до слави та ідеалу – цей перелік можна продовжувати далі.

        Реклама заохочує непомірне жадання – вона не стомлюється казати нам: "Все це може бути вашим", але замовчує про те, що постійно зростаюче бажання породжує безкінечну невдоволеність. Яскравий рухомий текст Дженні Хольцер на велетенському електронному білборді на Таймз Сквер в Нью-Йорку виголошує “Захисти мене від того, що я бажаю”.

        Прагнення  володіти –  жадання – замішане на пристрасті. Від початку воно відповідає за творчість та натхнення, спонукає до дії, але надмірна жага призводить до жертвоприношення чи дарування себе об’єкту жадання. Для індивіда його пристрасть — це реальність його Я, акт творіння себе із безособової безкінечності та вічності. Пристрасть являє таїну неповторного, аутентичного. Життя людини –  це процес становлення й розвитку його бажань, а не вічна боротьба його «розумного і морального» розуму з «безглуздими та розпутними» бажаннями. 

        Кожен з нас - це історія наших вподобань. В той же час вони не належать жодному з нас, а належать всім нам разом, так як виражають ідеали та цінності сьогодення. Тому тему бажання можна розглядати і як критику сучасної культури споживання й, напроти, як створення ідеалізованих образів різних об’єктів бажання.

       Можливість згадати про небезпечні й не дуже бажання на цій виставці надається українським художницям. Незважаючи на всі небезпеки, виставка задумана по-весняному легкою. Міні тут трактується як форма мінімалістичного художнього висловлювання – зрозумілого і простого, елегантного та чуттєвого як маленька чорна сукня.

    

 

Bottega Gallery

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Bottega Gallery. «Жінки в міні» 03.04 – 15.04.2010 . Новини ☎044 451-61-71 Bottega Gallery. «Жінки в міні» 03.04 – 15.04.2010 . Новини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи