+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

НОВИНИ


Чорний квадрат. Репертуар на квітень. | 19.03

Вистави проходять за адресою:
Артема, 1-5 (Будинок Художника, Львівська площа)
Початок вистав о 19:00
Замовлення квитків за телефоном 353-08-43 з 13:00 до 20:00 по буднях
Ціна квитків 10-100 грн

26 березня, п'ятниця - Весняні Історії До Сексу
27 березня, субота - Весняні історії Після Сексу

      Проект «Чорного квадрата», який користується просто скаженою популярністю. Аншлаги, які ми збираємо цими постановками, іншим театрам тільки сняться в самих відвертих і неможливих снах. Отже, час настав. Відверто поговорити про це. Не треба робити вигляд, що вас це не цікавить. Цікавить. Всіх і завжди. Так, ми говоримо про секс. Так, він є. Вже давно стало ясно, що це не міф, не вигадки якогось мудреця-філософа. Це цілком конкретне поняття, до якого в кожного складаються свої стосунки. Інтимні. Інтимні - не означає, покриті мороком вульгарності, грубості або брудом якийсь. Інтимні - це значить: крихкі, світлі і настільки хворобливі, що просто боїшся про це з кимось поговорити. Але. Тепер це можна зробити абсолютно спокійно. Що вас турбує? Поділіться з нами самим-самим. Адже ми перед вами повністю відкриті. Ми готові до відвертої розмови. Через етюди, вистави про це. Ми даємо вам найсильнішу і швидкодіюче ліки від депресії і поганого настрою. Це супер-мега-екстра комедія! Вистави про те, якими крутими, іноді просто немислимими шляхами пара людей (хоча, не завжди тільки пара) приходить або не приходять до сексу і якими химерними способами прагнуть потім піти від наслідків. Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що відбувається далі? Что-то ж змінюється всередині у нас після всього цього? Ось головні питання цих вистав, на які актори будуть шукати відповіді. Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Що і як саме - ми розповімо вам дуже докладно. Є все в повному наборі: кокетування і флірт, сум і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке ... невловиме ... Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Приємний еротизм лоскоче нерви і розслабляє мозок. Що люди роблять за кілька хвилин до і після сексу? В основному, розмовляють. Патологічні винятку не розглядаємо. І ось питання - а про що говорити-то? Ну, вже напевно не про фінансову кризу. Можна обговорити, наприклад, чи є секс частиною любові, чи це щось більше, або менше; як саме вони співвідносяться. Або, наприклад, розповісти один одному романтичні притчі-історії про зірок, кентаври, богів, океанах і створення світу. Чи, може, поговорити про смерть, сенс життя, взаєморозуміння, про пошук себе, про самотність. Півпогляду, зітханнями, жестами, усмішками - актори творять надзвичайно інтригуючий світ. І все це закручується, прокручується і вилазить такими незвичайними сюжетами, такими цікавими і незвичайними історіями, що ...
       Проте секс в цьому проекті - не стільки популярна тема, скільки спосіб зрозуміти свої відносини зі світом. І, що набагато важливіше, з самим собою. У давні часи люди визнавали і полегшували душу в церкві у священика. Пізніше - у кабінеті у психоаналітика. Тут це робиться за допомогою театру. Ми щиро допомагаємо розкритися перед самим собою кожному нашому глядачеві, розібратися у своїх проблемах, страхи, фобії. Але все ж, хотілося б нагадати, що «14 хвилин До і Після сексу» - це, перш за все, комедія, причому для дорослих - не за паспортом, а за станом душі. Також не рекомендується особам з святенницькими поглядами на світ і без почуття гумору. Жорсткі і відверті жарти призначені для людей, які не визнають банальності: в сексі, в театрі, у житті взагалі. Комедія дуже яскрава і соковита - тому що про нас, тому що про секс і кохання. А вони навряд чи можуть бути сумними або нудними. Тонко відчуває глядач «зловить» свій катарсис, а любителі чорного гумору отримають кайф подвійно! Дітей категорично не приводить!
      Ну, і наостанок. Шлях до радості у кожного свій. Але коли театр допомагає позбавитися від брехні, вчить довірі і дає віру в любов - хай живуть вистави про це!
      26 і 27 березня - Весні присвячується! Прем'єра в рамках проекту «10 хвилин До і Після Сексу». Нові історії і сюжети, нові герої і, звичайно ж, феєрична доза гумору! Про найголовніше в нашому житті - свіжо, дотепно, відверто і щиро!

9 квітня, п'ятниця - «Косметика Ворога». Прем'єра в великому залі. Спектакль за однойменною повістю Амелі Нотомб.
       Амелі Нотомб - молода бельгійська письменниця, "enfant terrible" франкомовної літератури. На її рахунку десятки романів, більшість з яких ще не опубліковані, тому що, на думку автора, вони дуже інтимні. Чи це не найкраща реклама? У своїх творах Нотомб демонструє талант, властивий їй сарказм, блискучий розум, елегантність стилю і загострення пристрастей. Її романи мають півмільйонні тиражі і перекладені більш ніж на 30 мов.
"Косметика ворога" - чудова притча з несподіваним і жорстоким фіналом.
"Косметика ворога" - блискуча "варіація на тему", на яку ми, як правило, намагаємося закривати очі. Вона оголює тут пекло, який кожен з нас носить в собі, і, випускаючи назовні наші таємні бажання, досліджує найпотаємніші глибини людської істоти.
У ролі Жерома Ангюста - Василь Голованов
У ролі Текстора Тексел - Олексій Курилко

16 квітня, п'ятниця - Вигризки життя або 19 см любові.

         Відмінна гумористична робота з просто чудово героями - мешканцями практично соціального дна, але це - ще краще для вистави. Тому що до них неможливо не перейнятися симпатією. Робота зроблена смачно і відчутно, у ній - все людство і все нелюдяність одночасно, в усьому своэму комічному і веселому. Один з головних героїв вистави - сучасне Місто. Адже це воно вміщує в собі всі прояви людського життя. Колоритні Троєщина і Борщагівка, «теж є частиною Всесвіту», як співали колись у пісні. І хрестоматійні персонажі, яких прийнято асоціювати з цими краями, постають перед нами в іншій іпостасі - сердечної, душевної. Вони часом говорять про свою любов так невміло, але так щиро і просто, що «чіпляє» сильніше, ніж перегляд хорошої мелодрами. Вистава про те, що «всі ми люди, всі ми люди». Безпрецедентна комедія, яку можна сміливо вважати новаторством у театральному мистецтві.

23 квітня, п'ятниця - «Приречені на Щастя».

        Перед Вами - комедія, але серйозна, багатогранна. Спектакль, безумовно, складний. Чудова акторська гра. Найсильніші монологи головних героїв. Поставлено виставу за творами журналіста і письменника Сергія Довлатова - людини талановитої, суперечливого, незрозумілого сучасниками ... Робота виконана в стилі «соціалістичного ретро» і, відповідно, повертає нас до тієї країни, якої більше немає і ніколи не буде - Радянський Союз. Не можна сказати, що вистава - і для всіх і кожного. Але, як мінімум, вона буде цікава багатьом, і вже, звичайно, не залишить байдужими тих, для кого СРСР став цілою епохою. Довлатов в одному зі своїх творів писав: «Наше життя - лише піщинка в байдужому океані нескінченності». Саме ця тема пронизує весь спектакль. І в той же час - в наявності велика кількість сплесків гумору, причому на будь-який смак: дотепність, цинізм, іронія, сарказм, сатира. «Приречені на щастя» - сильний, щирий, до болю правдивий спектакль. Він проповідує просту, але ефективну філософію життя - давайте краще посміємося, щоб не плакати ...

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Чорний квадрат. Репертуар на квітень.. Новини ☎044 451-61-71 Чорний квадрат. Репертуар на квітень.. Новини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи