+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

НОВИНИ


Репертуар театру «Чорний Квадрат» на січень 2010 | 11.01

 

Січень 2010, Будинок Художника (велика сцена)

Вистави проходять за адресою: Артема 1-5 (Львівська пл) Будинок Художника
Початок усіх вистав о 19:00.
Замовлення квитків за тел. 353 08 43 з 13:00 до 20:00 по буднях.
Вартість квитків від 10 до 100 грн

15 січня, п'ятниця - «Театральне чтиво». Дотепна комедія
Тонкий гумор і жорсткий стьоб в одному флаконі! Проблеми, проблеми, проблеми ... Що з усіма ними робити? Сміятися! Вони, звичайно, не зникнуть, але хоча б стануть менш серйозними. А це вже дещо. І ще треба сміятися над дурнями - не факт, що порозумнішають, зате нас перестануть дратувати. А над собою взагалі потрібно просто істерично реготати! Повинні ж ми самі собі хоч якось приносити задоволення. От і будемо сміятися над усім: над життєвими дурницями, власними вадами, і, не в останню чергу, над театром. Вистава складається з невеликих театральних новел - найкращих і найсмішніших в «Чорному Квадраті»: «Таксі на Дубровку», «Брехун», «Клей» і багато іншого. Закрутили, закрутився, і зробили ще гостріше і душевніше, ніж завжди. Кримінальне «чтиво», але добрішим Задорнова. Багатий коктейль з безлічі театральних напрямів, грали чудово і легкою мовою. Перлина театрального сміху, яка виглядає на єдиному подиху. До речі, і асоціація з Тарантіновскім «чтива» не випадкова. А чому - дізнаєтесь на виставі!
А грають-то!:, КАЗАНЦЕВА, ДАНИЛЮК, БРАГІНЕЦ І курилці.

16 січня, субота - «Слухаючи пісні вітру». Легко-сумний спектакль для людей з тонким смаком.
Шедевральний спектакль, з тонким комік-лірико-трагічним підтекстом. Старий, але потужний хіт, який давно вже завоював щиру любов і відданість глядачів. Робота за мотивами творів культових письменників Рея Бредбері і Харукі Муракамі. Десь в Америці, приблизно в середині 80-х, вони ховаються за своїми вікнами, у пошуках сенсу життя, а, часом, і сенсу смерті. Вони слухають одну й ту ж радіопередачу. Вони такі різні, і такі схожі, - одночасно. Щемлива, пронизливий спектакль. Вічні питання, відповіді на які шукають головні герої,! - Стосуються кожної нормальної, живого і мислячої людини. Гарний, ліричний, трагічний, чудовий текст, - слова сплітаються в химерну форму, іноді лякаючи, а іноді і захоплюючи своєю глибиною і відвертістю. І навіть сміх у цій виставі,  особливо сильний і гарний, без пошлості і примітиву.
 Про що цей спектакль? - Так, про все на світі, - але чарівно, пронизливо, весело і дуже витончено!

22 січня, п'ятниця - «Людині треба мало».
Вивихнута свідомість з оголеними нервами. Магія усміхненої самотності. Дуже хочеться розписати, як все це і не тільки це (і навіть зовсім не це) грають актори. Але немає сумніше повісті на світі, ніж спроба переказати театральні відчуття. Ви можете розповісти, який дим гаванської сигари, яка вже зітліла? А можете пояснити, який аромат коктейлю, якщо посудина порожня, а на губах сумна посмішка? "Людині треба мало" - гірка комедія про нас, про наше життя - безглуздої, зламаної, прокрученої через м'ясорубку очікувань і мрій. Вистава яскрава, повна жартів, властивих театру, де азартно і потужно грають усі актори, не обмежуючи себе рамками заходи. Де неможливо відірватися від видовища завдяки самогубною іронії і безжалісного сміху. Нескінченний парадокс театру. Весь час смішно, щоб потім стало страшно. Вистава гостро рекомендована шанувальникам «Казок втомлених міст» і «Пристрастей за Муракамі».


23 січня, субота - «9 ½ хвилин Замість сексу». Екстремально-еротичне хуліганство.
Це не просто цікавий і веселий спектакль, це нестримне еротичне хуліганство! Актори шукають відповіді на питання: що може бути замість сексу? Що будуть робити люди, які хочуть, але ...? Як нам бути разом, якщо ...? Ох вже цей  нерозривний тандем «чоловік-жінка» ... Ми копаємо вглиб чоловічої та жіночої психології. Ну, те, що вони - різні, сподіваюся, ніхто заперечувати не буде. А от нюанси, так би мовити, є. І, ось тут-то ми і влаштовуємо фонтан самих неймовірних і несподіваних ідей та історій. Ми впевнені, що майже кожен з Вас побував у ситуаціях, зібраних в даній роботі. Курйози, сміх, сльози, ненависть, недовіра, ніжність, пристрасть, нерозуміння, - і все це об'єднує її величність Любов. Секс - що це таке? Зрозуміло, що ми не розглядаємо це поняття просто як примітивна фізична взаємодія пітних незграбних тел. Ми копаємо в саму суть. Що саме відбувається в свідомості і підсвідомості людей, коли вони приходять до Цьому? І чому у них не виходить, через що виникають проблеми. Ми торкаємося найгостріших питань стосунків чоловіка та жінки. Смішно, смачно, цікаво і приємно!

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Репертуар театру «Чорний Квадрат» на січень 2010. Новини ☎044 451-61-71 Репертуар театру «Чорний Квадрат» на січень 2010. Новини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи