+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

НОВИНИ


Головний приз у розмірі $100 000, патронат знаменитих художників сучасності та міжнародна виставка номінантів у PinchukArtCentre – унікальні особливості нової арт-премії. | 14.12

Головний приз у розмірі $100 000, патронат знаменитих художників сучасності та міжнародна виставка номінантів у PinchukArtCentre – унікальні особливості нової арт-премії.

8 грудня 2009 року в Нью-Йорку Фонд Віктора Пінчука оголосив про заснування арт-премії Future Generation Art Prize – нового масштабного міжнародного конкурсу для митців віком до 35 років. Заснована з метою відкриття нових імен в світі мистецтва та надання довгострокової підтримки наступному поколінню художників, незалежно від місця їх народження та проживання, ця інноваційна арт-премія націлена на масштабне сприяння появі нових робіт молодих художників, і заохочує їх розвиток та процес художньої творчості.

Премія буде присуджуватись раз на два роки (у парні роки). Основні особливості нової Премії включають:

світовий масштаб;
фокус на молодих художниках;
відкрита та демократична процедура подачі заявок через Інтернет;
довготривале зобов’язання підтримки провідних митців сучасності в якості Патронів Премії;
видатні члени Ради, Журі та Відбіркового комісії Премії;
міжнародна виставка номінантів Премії у PinchukArtCentre – одній з найбільших та динамічних нових арт-інституцій Європи;
Головний приз розміром $100 000, що присуджуються почесним міжнародним журі.
Заявки на участь у конкурсі можна подавати у режимі онлайн з 18 січня 2010 року через офіційний веб-сайт Премії www.futuregenerationartprize.org. Виставка номінантів Премії відкриється в PinchukArtCentre у жовтні 2010 року. Ім’я володаря головної Премії буде оголошено членами журі конкурсу у грудні 2010 року. Додатково до головної Премії, спеціальними преміями та різноманітною підтримкою будуть відзначені ще п’ятеро художників.

З метою розвитку спадкоємності та співробітництва між різними поколіннями митців, група визнаних художників сучасності, які являються Патронами Премії, підтвердила свою довгострокову підтримку Future Generation Art Prize. Андреас Гурскі (Andreas Gursky), Деміен Хьорст (Damien Hirst), Джеф Кунс (Jeff Koons) та Такаші Муракамі (Takashi Murakami) консультуватимуть лауреатів та надаватимуть їм підтримку. Паралельно з виставкою номінантів буде організована персональна виставка одного з Патронів Премії.

Мистецька Премія проводитиметься під наглядом видатних членів міжнародної Ради. Окрім Віктора Пінчука та чотирьох Патронів Премії, до її складу також увійшли Елі Броуд (Eli Broad), Дакіс Жоану (Dakis Joannou), сер Елтон Джон (Elton John) Міучча Прада (Miuccia Prada), а також директори музеїв: Річард Армстронг (Richard Armstrong) директор фонду та музею Соломона Гуггенхайма, Глен Д. Лоурі (Glenn D. Lowry) директор MoMA, Альфред Пакеман (Alfred Pacquement) директор Центру Помпіду, та сер Ніколас Серота (Nicholas Serota), музей Tate.

З метою залучення до участі в конкурсі Future Generation Art Prize найбільш перспективних та цікавих молодих художників, група спеціально запрошених експертів в галузі сучасного мистецтва, що налічує близько ста осіб з усього світу, буде номінувати своїх кандидатів. Поєднуючи відкритий процес подачі заявок та роботу з міжнародною мережею експертів, PinchukArtCentre сподівається скласти справді глобальний профіль учасників – молодих художників з усього світу віком до 35 років.

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Головний приз у розмірі $100 000, патронат знаменитих художників сучасності та міжнародна виставка номінантів у PinchukArtCentre – унікальні особливості нової арт-премії.. Новини ☎044 451-61-71 Головний приз у розмірі $100 000, патронат знаменитих художників сучасності та міжнародна виставка номінантів у PinchukArtCentre – унікальні особливості нової арт-премії.. Новини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи