+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

НОВИНИ


Репертуар Театру Чорний Квадрат (листопад 2009) | 11.11

Листопад 2009
                              У Будинку Художника (Львівська площа)
13 листопада, п'ятниця - "Бенкет Духа або Парадокси Буття"
                              Камерна сцена (Артема, 5Б)
17 листопада, вівторок - «Ножиці або Лабіринти кохання»
18 листопада, середа - - «Ножиці або Лабіринти кохання»
19 листопада, четвер - «Перукарка»
                             На бульварі Шевченка, 27
15 листопада, неділя - "2 в 1" «Театр абсурду»

У Домі Художника (Львівська площа)
13 листопада, п'ятниця - "Бенкет Духа або Парадокси Буття"

Бережіться! Вибухонебезпечне! Полум'я сміху, іронії, цинізму та сарказму може випалити вашу душу зсередини! Це не вистава, це просто істерика. Комедія? Безумовно, але це сама іскрометна комедія, яку тільки можна було придумати! Спектакль не просто кумедний... Це суцільна експресія, безжально оголені емоції, фонтан позитиву і самогубної іронії. Про наше життя - безглузду зламану, прокручену через м'ясорубку очікувань і мрій. Цей спектакль висаджує мозок божевільними сплесками гумору. Акторські роботи просто феєричні. Вистава складається з декількох етюдів, причому один з них - німий! Актори силою свого таланту та чарівності створюють незабутні образи... У цієї вистави приголомшлива здатність створювати легких героїв зі складними характерами. Тут є все: секс, любов, правда життя, пафос, лірика, жорстокість. Все, що цікавить кожного з нас, все, чим кожен з нас є-наміксовано по трохи в цій шаленій виставі!На бульварі Шевченка, 27

15 листопада, неділя - "2 в 1" «Театр Абсурду» (новий проект - дві вистави за 45 хвилин в один вечір і без антракту).
Два невеликі вистави в одному проекті:
1.Фернандо Аррабаль «Пікнік»
П'єса іспанського класика драматургії театру абсурду пронизана яскравим пацифістським пафосом. У цій трагікомедії минулого століття, що ставить ребром риторичне запитання «Війна чи мир?», Кожен з глядачів відчує подих нашого суперечливого часу. Стилістика цієї постановки не зовсім типова для формату «Чорний квадрат», що зайвий раз підкреслює різноманітність смакової гами його режисерського цеху.
2. Ежен Йонеско «Лиса співачка»
Лиса співачка - це перша п'єса Йонеско. Прем'єра її відбулася 11 травня 1950 року в паризькому «Театрі опівнічників». За театральною легендою, назва п'єси виникла у Іонеско на першій репетиції, через застереження актора, репетирують роль брандмайором (замість слів «занадто світла співачка» він вимовив «занадто лиса співачка»). Іонеско не тільки закріпив це застереження в тексті, але і замінив початковий варіант назви п'єси ( «Англієць без діла»).
Іонеско написав свою «Лису співачку» під враженням від англо-французького розмовника: всі знають, які безглузді фрази у всяких розмовниках.
Абсурд і імпровізація в одному обсязі. Смішно. Специфічно. І «на подумати».
Загальна тривалість всього дійства - 1 година 30-40 хв.

 

Камерна сцена на Артема, 5-Б

17 і 18 листопада - «Ножиці». Моноработа Аліни Тунік за сюжетом Анатолія Неєлова «Душа навиворот». Сповідь дівчини про найпотаємніше в її життя, історії та ситуації, в яких була, є або ще буде кожна із Вас. Справжня любов, справжня зрада і справжній секс - ось теми цієї роботи. Це спектакль без приколів і примітивного сміху. Він розрахований для вдумливого, інтелектуального і душевного глядача.
Із глядацьких відгуків
Sido: Почну з такого враження, що вже саме по собі, напевно, характеризує виставу надзвичайно позитивно: Ні на одному з вистав Чорного квадрата (з тих що я мав приємність дивитися) не було такої ТИШІ і уваги аудиторії ...

Мариша: По дорозі додому, та й досі перебуваю в якому то благоговійному умиротворення. Дивно, але саме такі відчуття залишилися після спектаклю. Теплота, ніжність і сумна радість всередині. "Ножиці" дивилася другий раз і анітрохи не шкодую. Цього разу все сприймалося під іншим, зовсім новим кутом. У кожної фрази відкривався який то новий сенс. Не знаю, з чим це пов'язано: можливо з неповторністю Аліни, можливо, з тим, що я нещодавно розлучилася з молодою людиною. Одне я знаю точно: вистава "Ножиці" наскрізь пронизаний цікавими, глибокими і суперечливими думками про чоловіків, що жінок і те, що між ними. І якщо колись моє серце посміє засумніватися в існуванні справжнього кохання - я обов'язково згадаю цей спектакль, і все утворюється.
P.S. Хоча, з фіналом погодитися дуже трудно ...
Frost: вже аж на такі вистави ( "Ножиці) дійсно не можна приходити парами - це дуже схоже на витончений маразм. Тільки поодинці (!), В різні дні (!), Та ще обов'язково, щоб ніхто з цих двох не знав (!), Що друга ТЕЖ бачив цю виставу. Так й написати в анонсі: Вистава для суто роздільного таємного перегляду. І не дай вам Бог обговорювати його "довго і щиро". Після перегляду продовжувати любити - НЕ дивлячись ні на що.

19 листопада - «Перукарка»
Вистави про невидимих героїв, як і самі герої не вимагають пишних декорацій і строкатих костюмів. Три актора, дві актриси і один режисер, використовуючи тільки текст, декілька табуреток, деякі музичні інструменти і власну майстерність, вступають у відкритий неквапливий ігровий діалог з глядачами. Ніякого зайвого акторського психологізму, ніякої ілюзії реального життя на сцені.
Вистава для людей з уявою, почуттям гумору і без шкідливих театральних звичок.
Вистава, на щастя, не схожа на більшість «черноквадратовскіх» робіт.
У головній ролі - Уляна Штурба (дівчина з оголеними нервами).


ПОЧАТОК УСІХ ВИСТАВ О 19.00.
Усі вистави йдуть без антракту

Квитки на вистави можна придбати:
у фойє Будинка Художника (Львівська площа), в робочі дні з 13.00 до 20.00

Замовлення і бронювання по телефону 353-08-43,
але можна і по 272-51-22

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Репертуар Театру Чорний Квадрат (листопад 2009). Новини ☎044 451-61-71 Репертуар Театру Чорний Квадрат (листопад 2009). Новини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи