+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

НОВИНИ


Мистецтво, яке несе у світ хвилююче почуття свободи і щастя | 11.01


11 січня 2008 року в Київському гуманітарному ліцеї на Липках відкриється виставки молодої художниці Романи Ярощак.

Призначення малярства досі є незрозумілим.

Романа Ярощак надає перевагу власній дефініції: вона не звертається до подій сучасності, не шукає краси в індустріальній цивілізації. Натомість для художниці малярство – це відтворення емоційного світу – світу сповненого таємниць, світу радості, кумедності.

Насичені колористикою твори Романи призначені для того, щоб дати глядачу можливість відчути задоволення від життя, яке в буденності переповнене різноманітними турботами.

Емоційну активність кожної картини породжує декоративно вирішена композиція, де головну формотворчу роль відіграє  чистий колір, який наділений особливою музичною виразністю і викликає в пам’яті фовістичні полотна Анрі Матісса та фантастичні «арлекініади» Хуана Міро.

Предметна реальність підкоряється тут реальності живописно-експресивній і у відповідність з вимогами останньої піддається різному типу спрощень, які надають творам надзвичайної ефективності сприйняття. Разом з тим картини Романи не належать до тієї примітивної, відірваної від реальності «машинки для забави», навпаки вони цілком самобутні.

Уже самі назви робіт «Цеце і Зе…», «У чому справа?», «Одужання», «Хто там?», «Любов до друга» говорять про нетривіальний характер їхнього змісту. Саме такі засади творчості художниці вказують на  те, що вона зуміла у вихорі найрізноманітніших напрямків та стилів віднайти себе, свою творчу Креацію.

Кількість і різноманітність представлених на огляд робіт свідчать про творче піднесення митця, розширення малярських технік, зокрема репрезентовані роботи («Без крил», «Майже забула», «Колись вміла літати», «Сонце Африки», «Коли вижив»).

Мистецтво Романи Ярощак несе у світ хвилююче почуття свободи і щастя.

Ольга Войтович, мистецтвознавець, критик (Львівська академія мистецтв)

***Романа Ярощак народилася 9 грудня 1976 року в Львові, якийсь час жила в Польщі, тепер – у Києві. Закінчила Українську Академію Друку (Львів). Брала участь у численних колективних виставках (зокрема, у виставці молодих художників, галерея «Яровіт» (Львів); виставці молодих художників, галерея «Na Jaskolce» (Краків, Польща); 1-й Міжнародній художній виставці мініатюри, галерея «Gaude Mater» (Ченстохова, Польща); виставці молодих художників, Міська Галерея Мистецтв (Ченстохова, Польща); XXIV Міжнародній виставці «SATYRYKON» (Легніца, Польща); міжнародному художньому сатиричному конкурсі «CURUXA», Музей гумору (Феррол, Іспанія). Мала персональну виставку в Міському Музеї Ченстохова. Відзначена на сатиричному конкурсі «Феномен Телефонії», галерея «Na drabinie» (Влоцлавек, Польща). Стала номінантом на XXIV Міжнародній виставці «SATYRYKON» (Легніца, Польща). Роботи знаходяться в музеях, галереях і приватних колекціях України, Росії, Польщі, Німеччини, Швейцарії, Фінляндії, Австрії, Туреччини, Хорватії, Іспанії.

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Мистецтво, яке несе у світ хвилююче почуття свободи і щастя. Новини ☎044 451-61-71 Мистецтво, яке несе у світ хвилююче почуття свободи і щастя. Новини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи