+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

НОВИНИ


Harlem Gospel Choir | 22.10

Гарлем Госпел Хор (Harlem Gospel Choir), який ще називають «Ангелами Гарлема», належить до числа колективів, які виступають не тільки в церквах, але і в світських залах. Яскравий чорний вокал однаково гармонійно звучить в академічних залах, і на поп і рок сценах. Гарлемський госпел-хор виступав в Ватикані перед Папою Римським Іоанном Павлом II і співав для Пола Маккартні на повторному випуску альбома «Yellow Submarine». Виступи з успіхом проходили в Карнегі Холлі, Медисон Сквер Гардені та інших найпрестижніших залах Америки, Великобританії, Франції, Італії, Японії, на Балканах, Кореї, Ірландії та ін. Всесвітньовідомий Гарлем Госпел Хор є найвідомішим госпел-хором у світі. Виконує блюз, джаз та госпел-спірічуэлс. Центральне місце в репертуарі хору займає радісна та запальна музика госпел, впливала і сьогодні продовжує впливати на джаз, блюз. Саме звідси народився стиль соул. Госпел дав життя RNB та іншим сучасним стилям.

Хіти, що входять в репертуар хору звучали у виконанні Луї Армстронга, Елвіса Преслі, Майкла Джексона та інших артистів. Яскраві та переконливі мелодії госпел завжди актуальні і тому легко вписуються в музичну мову сучасних виконавців. Хор виступав разом з такими зірками, як Гарриі Белафонте та Денні Гловером, групою U2, Даяною Росс, Авріл Лавін, групою «Gorillaz» та іншими.

Гарлем Госпел Хор засновано в 1986 році Алленом Бейлі, якому ця ідея прийшла в голову, коли він був присутнім на церемонії на честь доктора Мартіна Лютера Кінга-молодшого в Гарлемі. Гарлем Госпел Хор є також послом доброї волі. Особливе місце в їх творчості і концертній діяльності приділяється благодійності – вони збирають кошти для дитячих притулків, жертв природних катаклізмів. На сьогодні в гарлемському хорі співають 12 найкращих хористів, кожен з яких виступає також з сольною програмою. Відбір солістів та музикантів проходив лише в найкращих співаючих церквах району Гарлем. В їх музиці три складові - любов, мир та гармонія. Ця музика може неймовірно вплинути на особисте сприйняття світу. Така музика робить щасливим, миттєво окрилює та збагачує! Безумовно, потрібно відвідати їх концерт.

 

По матеріалам: http://dikart.lviv.ua/

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Harlem Gospel Choir. Новини ☎044 451-61-71 Harlem Gospel Choir. Новини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи