+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Тур2Киев и УБР: Смотреть видео, как организовать досуг школьника

Крим: сторінки історіїФотогалерея

Замовлення:
+38 044 451 63 73
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03
Регіон: Крим
Дати проведення: 18-19.09
Тривалість, днів: 2
Вартість: 570 UAH
Маршрут: Бахчисарай-Севастополь

День 1

Розпочнемо нашу подорож в незрівнянному місті Криму - Бахчисарай. Місто досить невелике, тихе і спочатку якесь невиразне… невиразне під пилом…пилом століть… Відходячи все далі і далі від вокзалу, що начебто надає місту схожість з багатьма іншими невеличкими містами, проходячи повз Хан-Сарай, ми поступово втягуємось по довгій вулиці в скельний прохід, що являє собою східну околицю старого Бахчисараю. По сторонах ліпляться до скель маленькі хатинки, і старезні скелі являють собою частину цих домівок - іноді стіни, а іноді і частину даху, і височать над ними на метри і метри вверх. І так стоїть місто з віку у вік… і час, стрімкий час, уповільнює тут свій біг, і розмірено тече по старому місту.

Отже: спершу ми відвідаємо унікальний ханський палац (Хан-Сарай) XVI-XVIII ст.(а це кам’яні стіни, різьблені дерев'янні турецькі палати, мармурові фонтани… давньої столиці Криму), за бажанням зайдемо в будинок-музей Ізмаїл Бека Гаспринського, потім вже за околицею міста піднімемось до середньовічного Успенського монастиря, що й досі діє вирублений в товщі кримської скелі. Ну і нарешті перетнувши ханську балку (її ще називають кривавою) по прадавній дорозі піднімемось у славетне караїмське місто-фортецю Чуфут-Кале. Тут серед сонця, квітів, терну та зелені виноградних лоз стоять караїмські кенаси та міські будинки, руїни мечеті та поодинокий мавзолей Джанике-ханим, розписаний арабськими письменами. Вирублені у скелі оборонні галереї та каземати, величезні брами та високі стіни, руїни міських установ, поруч стоять як зруйновані так і повністю цілі зсередини і ззовні будови прадавнього міста. А за південними воротами ще одна стіна і прохід під різьблену кам’яну арку – там розкинувся величний та спокійний караїмський цвинтар, що відступаючи вглиб губиться в таємничому лісі… це місто - святиня, куди й досі щороку збираються залишки караїмів з усього світу… та що казати, це треба бачити!

Повертаючись потім на залізничний вокзал, ще раз пройдемо вулицями Бахчисараю, скуштуємо класичної, та навіть автентичної ні з чим незрівняної бахчисарайської пахлави, посміхнемось назад скельним сфінксам, що сидять обабіч Чуфут-Кале, може ще вип’ємо трохи кави з самсою або начиненими сиром кримськими чебуреками… та вже й час буде вирушати, забираючи з собою частинку того східного спокою, що подарував нам прадавній Бахчисарай.

День 2

Севастополь - це місто, де пов'язані знаменні події та подвиги доблесті, в нього вкладена частинка серця багатьох поколінь. Севастополю всього лише трохи більше двох століть, але ім'я його відомо всьому світу, він став символом мужності і відваги. Продовжимо ми нашу подорож саме тут, і для початку опинимось... в стародавньому місті Херсонесі. У давніх містах Північного Причорномор'я справжній грецький театр виявлено поки що тільки в Херсонесі. Він був побудований у III ст. до н.е. на північному схилі балки, між оборонною стіною і головною вулицею. Національний заповідник "Херсонес Таврійський" створений з метою збереження та ефективного використання унікального історико-культурного комплексу пам'яток стародавнього міста Херсонеса.

Далі пройдемо до Історичного бульвару та відвідаємо панораму «Оборони Севастополя 1855р.», Будівля якої знаходиться на місці 4-го бастіону севастопольської оборонної лінії. Незважаючи на «старовину», це напевно чи не найцікавійше видовище у всьому місті! На Історичному бульварі знаходяться також Музей героїчної оборони і звільнення Севастополя.

Потім пройдемо Приморським бульваром - найбільш популярним місцем відпочинку як туристів так і місцевих жителів. Гарний ансамбль Приморського бульвару складається з взаємопов'язаних, композиційно злитих частин, розпланованих і упорядкованих в різні часи. Ви побачите Графську пристань з символом міста - пам'ятником затопленим кораблям, пам'ятний знак героям ескадри Чорноморського флоту, меморіальну дошку пам'яті розстріляних революційних матросів, місток на приморському бульварі (місток закоханих).

Великим і маленьким туристам рекомендуємо відвідати дельфінарій і акваріум: видовище незабутнє, принесе море задоволення. Вони знаходяться в центрі Севастополя, на березі бухти Артилерійської. Тим, кому цікава тема Великої Вітчизняної Війни, рекомендується побувати в Діорамі. На прилеглому майданчику розташована відкрита експозиція радянської бойової техніки і озброєння періоду Великої Вітчизняної війни.

Всі ці чудеса природи і Криму Ви можете не тільки почути, а й побачити, доторкнутися і відчути всю неземну красу, яку не опишеш словами!

Вартість поїздки на дитину:

з квитками
без квитків
10+1 чол-700 грн
530 грн
20+1 чол-570 грн
405 грн
30+2чол-560 грн
395 грн

У вартість входить:

  • проживання в номерах зі зручностями на блок,
  • харчування згідно програми,
  • послуги екскурсовода по всьому маршруту,
  • вхідні квитки,
  • транспортне обслуговування,
  • квитки Киів-Севастополь-Київ.

Вартість для дорослих (збірна група): 570 грн., не включає залізничні квитки і вечерю.Дитячі тури та тури для школярів


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА