+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Київський музей воскових фигур


Адреса:пр. Перемоги, 29
Телефон: (044) 353-47-41
Сайт: www.wax.com.ua


Ідея заснувати музей воскових фігур у Києві виникла в його засновників після відвідування відділення Лондонського музею Тюссо в Амстердамі. Адже якщо подібні музеї вже існують, то чому б не створити музей воскових фігур у столиці України?

У ході роботи довелося зіткнутися з величезною кількістю труднощів, в першу чергу, пов'язаних з тим, що в Україні в той час не було досвідчених фахівців по роботі з воском. Три роки пішло на створення першої експозиції з 20-ти воскових фігур, яка стартувала 12 січня 2000 року.

В даний час в Музеї більше 65-ти воскових фігур і їх кількість постійно зростає. Музей став одним з найвідоміших музеїв воскових фігур у Європі і вважається одним з найбільш цікавих місць в Києві.

Традиція виготовлення фігур із віска поринає у давні часи. Віск використовували в різних цілях, у тому числі, для консервації мумій і захисту олійного живопису й фресок. Римляне робили воскові маски осіб померлих людей. Портрети друзів і родичів також виконували з воску. У середньовіччі  воскові скульптури можна було побачити в романських та готичних церквах і каплицях.

Перший кабінет воскових фігур з'явився в Парижу в 1776 році. Він був організований доктором Картьє як маленький музей для експонування його приватних колекцій. Цей музей користувався такою популярністю, що пізніше виникла ідея заснувати новий музей - їм став самий знаменитий музей воскових фігур у світі - Музей Мадам Тюссо в Лондоні. Марія Гроссгольтц, що пізніше прославилася як Мадам Тюссо, якийсь час працювала як учениця в студії Картьє. Художниця прославилася після створення воскової композиції "Смерть і Тиран", присвяченої страти Робеспьера, і незабаром створила власну галерею воскових фігур. Пізніше Тюссо із чоловіком були змушені покинути Париж і влаштуватися в Лондоні. Вони переїжджали з одного торговельного ярмарку на іншу зі своєю експозицією й, зрештою, зібрали досить грошей для того, щоб в 1835 році відкрити свій власний приватний музей, що поповнив список найбільш відомих визначних пам'яток Лондона.

Технологія створення воскових фігур за два століття практично не перетерпіла змін. Однак сучасні технічні кошти, що використовують голоси, звуки й анімацію широко використовуються для того, щоб створити ефект ще більшої автентичності фігури.Музеї


Музей Води Киево-Печерська Лавра национальный историко-культурный заповедник Національна музична академія України ім. П. Чайковського Музей видатних діячів української культури – Лесі Українки, Михайла Старицького, Миколи Лисенка Національний музей історії України Національний художній музей України Національний музей літератури України Київська обсерваторія Київський меморіальний будинок-музей М. Булгакова Музей циркового мистецтва Музей мініатюри Палеонтологічний музей Музей історії канализації Києва Музей Івана Гончара Державний музей іграшок Педагогічний музей України Музей історії туалета Музей історії автомобілей в деталях Київський музей воскових фигур Київський музей О. Пушкіна
Державний музей книги і друкарства України Державний музей українського народного декоративного мистецтва Золоті ворота, музей, філіал Національного заповідника Софія Київська Аптека-музей Музей спортивної слави Украини (Державний комітет з фізичної культури і спорту України) Музей Авіації Музей збройних сил України (Міністерство оборони України) Музей гетьманства Київський музей російського мистецтва МАМАЄВА СЛОБОДА, етно-центр Музей Експериментаніум Національний науково-природничий музей (Національна академія наук України) Історико-архітектурна памятнка-музей Київська фортеця Історико-меморіальний музей М.Грушевського Музей історії Київа Музей мистецтв імені Варвари та Богдана Ханенків Національний музей Чорнобиль (Міністерство внутрішніх справ України) Музей народної архітектури та побуту "Пирогово" Київський державний музей Тараса Шевченка Музей однієї вулиці
Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років». Національний музей медицини України (Міністерство охорони здоровя України) «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ», музейний комплекс культури і мистецтва Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України Національний заповідник "Софія Київська" Державний історико-архітектурний заповідник «Стародавній Київ» Київський літературно-меморіальний музей-квартира П. Тичини Музей "Андріївська церква - пам Музей "Кирилівська церква - пам Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського Київська дитяча картинна галерея Літературно-меморіальний будинок-музей Т. Шевченка в Києві Київський Меморіальний Музей М. Заньковецької (відділ Державного музею театрального, музичного і кі Музей Історичних Коштовностей України (філія Національного музею історії України) Державний Музей Театрального, Музичного і Кіномистецтва України Музей Бджільництва Музей-Майстерня І.П. Кавалерідзе Музей Культурної Спадщини (філія Музею Історії м. Києва)
Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

. vashdocent.ru это помощь в написании эссе для студентов.
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

Главная Київський музей воскових фигур ☎044 451-61-71 Київський музей воскових фигур
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи