+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Міжнародний хостел "Ярослав"


 

Хостел

 

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.


Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.


Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.


У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.


"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.


Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 


Ціна: 100 грн
Адреса:
Кількість місць: 40 місць

Фотогалерея
Телефони для бронювання:
(044) 555-22-33
(044) 770-22-33


Хостел "Ярослав" расположен в исторической части города - на Подоле, на ул. Ярославской.

Зручності в хостелі "Ярослав"

 • Комната для общений (Common Room)
 • WiFi в комнате и в Common Room
 • Кухня
 • Холодильник, стиральная машинка
 • Информационная доска с картой и интересными событиями в городе
 • Паркинг
 • Постель, полотенца включены в стоимость
 • Место для хранения багажа
 • Не закрывается на уборку
 • Расчетный час - 12:00
 • Трансфер из/в международного аэропорта "Борисполь" (EUR 25)
 • Расположение в исторической части Киева (Подол), в 10 минутах ходьбы от знаменитого Андреевского спуска
 • Подол - самая студенческая часть города Киева. Наиболее известный университет - Киево-Могилянская Академия - в 5 минутах ходьбы от хостела
 • Вокруг хостела - большое количество магазинов, кафе, гастрономов; авиа и жд билеты, парикмахерская, аптека, почта и интернет-кафе.
 • 10 минут (2 остановки) на метро от Майдана Независимости и Крещатика

Як дістатися до хостелу

a) С центрального жд вокзала- на метро - "Вокзальная" до станции "Крещатик" (3 станции). Затем перейти на станцию "Майдан Незалежности" и ехать до станции "Контрактова площа" (2 станции). Садиться в первый вагон. После выхода за двери станции, повернуть налево и выйти в самый дальний левый выход. Общее время - 25 минут
b) Из аэропорта Борисполь:
- на автобусе "Atass" bus (4 EUR) до цирка (площа Перемоги (укр.)) (1 час). Затем на трамвае № 18 или маршрутном такси до остановки "Житний Рынок. Затем по карте до улицы Ярославская (25 минут). Общее время - 1 час 45 минут
- закажите трансфер у нас (EUR 25). Время езды до хостела - 45 минут.

Вартість проживання

Комната Цена за место, грн
Комната 4-хместная 120,00
Комната 2-х местная Double (одна 2-хспальная кровать) 140,00
Комната 2-хместная Twin (две раздельные кровати) 140,00
Комната одноместная 180,00Київ. Хостели


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА