+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Хостел только для групп "Видубичі"


Хостел

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.

Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.

Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.

У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.

"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.

Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 

Ціна: 70 грн
Кількість місць: 100 місць

Фотогалерея

Хостел знаходиться у віддаленій частині міста біля метро "Видубичі", тому підходить тільки для груп (від 20 чол.) зі своїм транспортом.

Зручності в хостелі "Видубичі"

 • Хостел було повністю відремонтовано в січні 2006 року.
 • Хостел ідеально підходить для туристичних та екскурсійних груп зі своїм транспортом.
 • 15-20 хв. пішки до станції метро "Видубичі" (зелена лінія) УВАГА : хостел знаходиться недалеко від промислової зони, тому, будь ласка, керуйтеся картою, яку ми висилаємо після бронювання.
 • Постільна білизна та рушники включено в вартість проживання.
 • Місце для зберігання багажу
 • Номери: 1-, 2-х, 3-х, 4-х-місні
 • В кожному номері телевізор і холодильник
 • Автономне теплопостачання і гаряча вода
  Не закривається на прибирання
 • Час виселення - 12:00
 • 15 хв. на метро до центра міста (від метро "Видубичі" до метро "Палац Спорту" або "Золоті Ворота")

Як дістатися до хостелу

Оскільки хостел знаходиться недалеко від промислової зони, ми висилаємодетальну карту проходу від метро "Видубичі" після отримання бронювання.



Київ. Хостели






Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

. vashdocent.ru это помощь в написании эссе для студентов.




tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

Главная Хостел только для групп "Видубичі" – Київ.Хостели – Хостели ☎044 451-61-71 Хостел только для групп "Видубичі" – Київ.Хостели – Хостели
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи