+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Міжнародний хостел "Шевченко"


 

Хостел

 

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.


Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.


Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.


У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.


"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.


Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 


Ціна: 40 грн
Адреса:
Кількість місць: 60 місць

Фотогалерея

Ретро Хостел "Шевченко" находится на одной из главных улиц Львова - проспекте Шевченко.

Львов - старинный живописный город, который основал король Данило Галицкий в середине 13 века на месте древнего поселения и назвал в честь своего сына Льва. Первое летописное упоминание о "городе Льва" датируется 1256 годом. Львов - это музей под открытым небом!

Ретро Хостел Шевченко входит в Международную сеть хостелов Hostelling International, поэтому члены Международного Хостел федерации с действительными членскими карточками получают скидку - 1 евро за сутки.

Хостел расположен в 200-летнем старинном австрийском здании.

Наш хостел назван в честь великого украинского поэта Тараса Шевченко, о котором вы можете узнать со стендов в нашем хостеле. Каждая комната хостела сделана в своем уникальном стиле. В хостеле также есть бар и сауна. Вы можете посетить Оперный театр и площадь Рынок, которые находятся в 5 минутах ходьбы от нашего хостела.

Зручності в хостелі "Шевченко"

 • Интернет
 • Стиральная машинка
 • 65 мест в хостеле
 • Принимаем кредитные карточки
 • Бар
 • Полотенца включены в стоимость
 • Охрана
 • Комната хранения багажа
 • Добро пожаловать с детьми
 • Добро пожаловать с животными
 • Кухня для проживающих
 • Телефон/Факс круглосуточно
 • Туристическая информация
 • Комнаты для общения
 • Парковка для велосипедов
 • Курить в хостеле запрещено
 • Не закрывается на уборку
 • Заселение 24 часа в сутки

Як дістатися до хостелу

Географические координаты хостела 49'50'13.85 северной широты и 24'01'51.73' восточной долготы. См. карту внизу страницы

Вартість проживання

Типы комнат Стоимость, евро за место
Одноместный 12,00
2-х местный, две отдельные кровати с удобствами в номере 7,50
3-х местный 6,50
4-х местный 6,00
6-8-12-ти местный 5,00Львів


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи