+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Апарт-хостел "Really Central"


 

Хостел

 

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.


Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.


Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.


У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.


"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.


Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 


Ціна: 130 грн
Адреса:
Кількість місць: 10 місць

Фотогалерея
Телефони для бронювання:
(098) 263-6506

Апарт-хостел Really Central находится всего лишь в 3-х минутах от центральной улицы Киева - Крещатика и в 5-ти минутах от центральной площади - Майдана Незалежности. Хостел был открыт в марте 2009 г.

Хостел находится в очень качественном сталинском здании, с 4-х метровыми потолками. Вы будете чувствовать себя очень комфортно, поскольку в хостеле только один многоместный номер на 8 мест и 2 приватных номера. Также имеется кухня, два санузла и ванная. Общая площадь хостела - 80 кв. м. Как и во всех остальных хостелах нашей сети, мы предоставляем бесплатный доступ к Интернету, в том числе бесплатный WiFi.

Все наши дежурные говорят на русском, украинском и английском языках.

Заселение 12:00
Выселение 11:00
Однако, если вы хотите приехать или уехать раньше или позднее этого времени, пожалуйста, сообщите нам об этом заранее. Если вы приехали ранее 11:00, вы сможете разместить свои вещи в нашей камере хранения, принять душ и выпить чаю или кофе на кухне, пока Ваш номер будет убран.
Вы можете приводить в хостел своих друзей, но политика хостела состоит в том, что они не могут оставаться у нас на ночь.
Мы гарантируем Вам отличное качество за низкую цену в центре Киева.

Апарт-хостел Really Central принадлежит партнерам из Германии и Украины, поэтому вы встретите истинно украинское радушие и гостеприимство в сочетании с западноевропейским подходом к качеству и безопасности.

Зручності в хостелі "Really Central"

 • Стиральная машинка
 • Семейная комната для пар с детьми
 • Телефон, ксерокс, компьютер
 • Холодильник и кухонные принадлежности
 • Возможность забронировать следующих хостел нашей сети в другом городе
 • Большое количество кафе, баров и т.д. непосредственно возле хостела
 • Турстическая фирма в 5-ти минутах ходьбы.
 • 25 минут пешком от центрального ж/д вокзала
 • 24 часа дежурный
 • Бесплатная парковка
 • В хостеле запрещено курить
 • Все налоги включены в стоимость проживания

Як дістатися до хостелу

С центрального ж/д вокзала:

Садитесь на метро "Вокзальная" и выходите через 2 остановки на метро "Театральная". Выходите наверх на перекресток улиц Пушкинская и Богдана Хмельницкого. Находите большую табличку на доме номер 10 - "УкрИнформ". Проходите в арку и далее следуете табличкам с нашим названием и эмблемой Hostelling International. Хостел находтся во нутреннем дворике.

Из аэропорта Борисполь:

Садитесь на автобус АТАСС до метро Харьковская. Едете до метро Золотые Ворота. Переходите на метро Театральная и выходите наверх. Далее следуйте инструкциям выше и карте.

С центрального автовокзала:

Проходите до метро Лыбедская (10 минут). Затем едете до метро Театральная (пересадка на метро Майдан Незалежности/Крещатик. Далее следуйте инструкциям выше и карте.

Вартість проживання

Тип комнаты Цена в EUR Кол-во комнат даного типа
Приват комната, 2-местная (twin) 34,00 1
Приват 3-местная (цена за койко-место) от 15,00 1
8-местная комната (цена за койко-место) 13,00 1Київ. Хостели


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА