+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Міжнародний хостел "Олімпік"


 

Хостел

 

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.


Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.


Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.


У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.


"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.


Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 


Ціна: 100 грн
Кількість місць: 30 місць

Фотогалерея

Хостел "Олімпік" знаходиться в парковій зоні Києва, біля станції метро "Лісова".

Кімнати в хостелі "Олімпік":

Кімнати 23, 34, 35, 37 - Напівлюкс 2-місний (сімейний з двоспальним ліжком)
Комнати 31, 32, 33, 36 - Стандартний 2-місний
Комнати 21 и 22 - 3-х и 4-місний відповідно Комната 1 - економ, 6-місний

Зручності в хостелі "Олімпік"

 • В хостелі 30 місць
 • Постільна білизна та рушники включені в вартість проживання
 • Місце для зберігання багажа
 • Затишне кафе на 40 місць
 • Сауна, басейн, розраховані на 10 чол.
 • Номери: економ, стандарт та напівлюкс
 • Футбольне поле, теннісні корти
 • Час виїзду - 12:00
 • 20 хв. на метро від Майдану Незалежності та Хрещатика

Як дістатися до хостелу

 • Трансфер з міжнародного аеропорту "Бориспіль" (EUR 30), з зд вокзалу або центрального автовокзалу
 • 5 хв. пішки до станції метро "Лісова" (червона лінія)

Вартість проживання

Кімната Вартість, грн.
Стандарт (за номер) 250
Напівлюкс (за номер) 300
3-х и 4-місний (за місце) 100Київ. Хостели


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА