+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Хостел "На Татарці"


 

Хостел

 

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.


Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.


Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.


У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.


"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.


Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 


Ціна: 80 грн
Адреса:
Кількість місць: 50 місць

Фотогалерея

Хостел расположен в историческом районе Киева-"Татарке", на горе Хоревица, где по преданию был замок одного из братьев-основателей Киева - Хорива, брата Кия и Щека.

Зручності в хостелі "На Татарці"

  • Хостел идеально подходит для туристических и экскурсионных групп
  • Возможность аренды конференц-зала на 40 чел в хостеле.
  • Постель, полотенца включены в стоимость
  • Место для хранения багажа
  • Номера: 4-х и 5-ти местные
  • Автономное теплоснабжение и горячая вода постоянно
  • Не закрывается на уборку
  • Расчетный час - 12:00
  • Предлагаем трансфер из международного аэропорта "Борисполь" (EUR 35), с жд вокзала (EUR 15) или центрального автовокзала (EUR 20)
  • 10 минут на метро до Майдана (от метро "Лукьяновская" или "Контрактовая площадь")

Як дістатися до хостелу

Мы вышлем Вам подробную карту прохода от метро "Лукьяновская" или метро "Контрактовая площадь" после получения бронировки. Географические координаты хостела (для GPS-приборов) 50°27'51.51"Северной широты, 30°29'41.80"Восточной долготы

Вартість проживання

Комната Стоимость, грн. за место
4-х местный (удобства на этаже) 80,00
5-ти местный (удобства на этаже) 80,00Київ. Хостели


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА