+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Апарт-хостел "City Center"


Хостел

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.

Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.

Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.

У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.

"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.

Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 

Ціна: 140 грн
Адреса:
Кількість місць: 20 місць

Фотогалерея
Телефони для бронювання:
(067) 463 46 03

Хостел City Centre принадлежит партнерам из Германии и Украины, поэтому вы встретите истинно украинское радушие и гостеприимство в сочетании с западноевропейским подходом к качеству и безопасности.

Добро пожаловать в новый современный хостел, который находится в самом центре Киева на Майдане Незалежности. Хостел состоит из 6 комнат: 4 из которых приватные, 5-ти местная и 8-ми местная комнаты. В хостеле две душевых и два туалета. Евроремонт, кондиционеры в комнатах, и три балкона с прекрасным видом на Майдан приятно Вас удивят. Вы получите максимальный уровень сервиса по доступной цене. Как и во всех остальных хостелах нашей сети, мы предоставляем бесплатный доступ к Интернету, в том числе бесплатный WiFi.

Все наши дежурные говорят на русском, украинском и английском языках.

Заселение 12:30
Выселение 12:00
Однако, если вы хотите приехать или уехать раньше или позднее этого времени, пожалуйста, сообщите нам об этом заранее. Если вы приехали ранее 11:00, вы сможете разместить свои вещи в нашей камере хранения, принять душ и выпить чаю или кофе на кухне, пока Ваш номер будет убран.
Вы можете приводить в хостел своих друзей, но политика хостела состоит в том, что они не могут оставаться у нас на ночь.
Мы гарантируем Вам отличное качество за низкую цену в центре Киева.

Хостел City Centre принадлежит партнерам из Германии и Украины, поэтому вы встретите истинно украинское радушие и гостеприимство в сочетании с западноевропейским подходом к качеству и безопасности.

 • Бесплатный чай и кофе
 • Бесплатный завтрак
 • Бесплатный Интернет и wifi
 • Бесплатный сейф
 • Бесплатное хранение багажа
 • Бесплатные советы о том, куда сходить и чем заняться в Киеве.
 • Бесплатные телефонные звонки на городские номера в Киеве
 • Бесплатная постель и полотенца

Зручності в хостелі "City Center"

 • Стиральная машинка
 • Телефон, ксерокс, компьютер
 • Холодильник и кухонные принадлежности
 • Возможность забронировать следующих хостел нашей сети в другом городе
 • Большое количество кафе, баров и т.д. непосредственно возле хостела
 • Турстическая фирма в 5-ти минутах ходьбы.
 • 25 минут пешком от центрального ж/д вокзала
 • 24 часа дежурный
 • Бесплатная парковка
 • В хостеле запрещено курить
 • Все налоги включены в стоимость проживания
 • 24 часа заселение
 • Горячая вода и отопление постоянно
 • 24 часа продуктовые магазины в 5-ти минутах ходьбы от хостела

Як дістатися до хостелу

С центрального ж/д вокзала:

Садитесь на метро "Вокзальная" и выходите через 3 остановки на метро "Крещатик". Выходя из вагона поверните налево, поднимитесь на эскалаторе и Вы выйдете на ул.Крещатик - главная улица города Киева. Перейдите ее, поверните направо и идите прямо (приблизительно 5 минут) на Майдан Незалежности. Затем идите к McDonalds и с правой стороны Вы увидете ул.Софиевская 2. Код на двери - 250 (одновременно), поднимитесь на 7-ой этаж кв.10. До встречи.

Из аэропорта Борисполь:

Садитесь на автобус до центрального жд вокзала. Отправка этих автобусов каждые 10-15 минут. Когда доедете до центрального жд вокзала, пожалуйста, следуйте инструкциям указанным выше.

С центрального автовокзала:

Проходите до метро Лыбедская (10 минут). Затем едете до метро Майдан Незалежности. Далее следуйте инструкциям выше и карте.

Вартість проживання

Тип комнаты Цена в EUR Кол-во комнат даного типа
Приват комната, двухместная 36,00 2
4-местная комната (цена за койко-место) 15,00 1
8-местная комната (цена за койко-место) 15,00 3Київ. Хостели


Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи
   
1