+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Апарт-хостел "Besarabka"


 

Хостел

 

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.


Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.


Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.


У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.


"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.


Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 


Ціна: 130 грн
Адреса:
Кількість місць: 10 місць

Фотогалерея
Телефони для бронювання:
(098) 263-65-06

Добро пожаловать в самый уютный хостел в Киеве. В нашем хостеле просторные чистые комнаты , два балкона и кондиционеры в каждой комнате. 24 часа в сутки вас будет ждать чистая постель и горячий кофе. Англо говорящий персонал покажет вам достопримечательности , бистро и дискотеки и даст бесплатную карту города. Хостел находиться в самом сердце Киева на тихой улице Кропивнитского 12 кв.18 код 127 . в 2х минутах от главной ул. Крещатик.

Время поселения - 12.00
Время выселения - 11.00

Если вы приезжаете или уезжаете раньше/позже, предупредите нас. Если Вы приедете раньше времени поселения, Вы сможете принять душ и оставить вещи до момента, когда Ваша комната освободиться.
мы гарантируем лучшее качество и лучшее расположение по очень низкой цене.

Вас ожидает украинское гостеприимство и восточные качество, безопасность и качество!

Зручності в хостелі "Besarabka"

 • Чай и кофе
 • Интернет и wi-fi.
 • Пользование сейфом
 • Стирка и сушка одежды
 • Хранение багажа
 • Экскурсия по местным рынкам, барам, клубам итд.
 • Звонки по городу
 • Бронирование билетов
 • Постельное белье и полотенца
 • Пользование кухней


Мы также организовываем туры (через туроператор Хостеллинг Украина):

 • Тур в Чернобыль (пожалуйста, бронируйте места мин. за 12 дней, т.к. необходимо время на оформление документов)
 • Туры по Киеву и Украине

Як дістатися до хостелу

1. с ж/д вокзала. садитесь на ст.метро Вокзальная (красная ветка) и выходите на Крещатике (3 остановки) выходите на ул. Крещатик и поворачиваете на лево идете около 10 минут. Доходите до бессарабского рынка и идете вверх по ул. Крутой узвоз. (там будет украинское бистро ) пройдите 50 метров и поверните направо это и будет наша ул. Кропивнитского12 .

2. с аеропорта. Садитесь на автобус АТАСС он едет до ж/д вокзала. Далее следуйте инструкциям с ж/д вокзала.

3. с автовокзала. найдете станцию метро Либидска (синяя ветка) выходите на станции Мадан независимости и идете по направлению к Бессарабскому рынку далее поднимаетесь по ул. Крутой извоз (50 метров) и поворачиваете направо на ул. Кропивнитского.

Вартість проживання

Тип комнаты Цена (в EUR) Кол-во комнат даного типа
Приватная комната, 2-местная 32,00 1
3-местная комната (цена за койко-место) от 15,00 1
3-местная комната (цена за койко-место) 14
1Київ. Хостели


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА