+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Готель "Козацький на Антонова"


Хостел

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.

Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.

Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.

У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.

"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.

Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 

Ціна: 245 грн

Фотогалерея

Комфортний і недорогий готель в Києві - це не міф. Це реальность! Наш недорогий готель - це поєднання доступних цін, хорошого сервісу, комфортних умов проживання та зручного розташування. Наш готель пропонує своїм гостям особливу домашню атмосферу, гарне обслуговування і доступні ціни.  Готель "Козацький на Антонова" - філія готелю "Козацький на Майдані". Наша філія розташована недалеко від центру м. Києва, в Солом'янському районі  (район Севастопольської площі, пл. Космонавтів). Ми зробили все можливе для того, щоб ви насолоджувалися проживанням в нашому недорогому готелі і не жертвували своїм комфортом.

Зручності в хостелі "Козацький на Антонова"

  • Сауна
  • Прання, прасування
  • Безкоштовна парковка
  • Конференц-зал
  • Замовлення авіа-, з/д квитків
  • Безкоштовний wi-fi інтернет
  • Кафе-бар, рум-сервіс
  • Банкетний зал
  • Замовлення екскурсій
  • Трансфери, виклик такси, прокат автомобилів

Вартість проживання

Категорія номера Базовий тариф
1 чол. 2 чол. 3 чол.
Одномісний номер в блоці 245,00 253,00 -
Двомісний номер в блоці (2 окремих ліжка) 156,50 313,00 -
Трьохмісний номер (3 окремих ліжка) 107,00 214,00 321,00
Одномісний Стандарт 267,00 - -
Одномісний Покращений 337,00 345,00 -
Люкс двокімнатний 663,00 671,00 778,00
Сніданок не включено (Шведський стіл) 55,00 грн. з чол.Недорогі хостели


Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Аеропорти Фунікулер Будинок Уряду Прогулянки по Дніпру Будинок з Химерами Сувеніри

Главная Готель "Козацький на Антонова" – Київ.Хостели – Хостели ☎044 451-61-71 Готель "Козацький на Антонова" – Київ.Хостели – Хостели
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи