+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Хостели


Хостел

У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Слово „гуртожиток” у нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок, тому говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не буде виникати небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків.

Як правило, економічні готелі мають номери з різною кількістю місць (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormіtorіes - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите.  Відповідно до обмежень, установлених Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язкова. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.

Сніданок може бути включений у вартість проживання, або в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - у хостелі повинні бути або шафи, що закриваються на ключ, або приміщення що охороняється, у якому можна залишити речі, і до якого клієнт буде мати доступ у будь-який час.

У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих чоловіків не пустять на один поверх із дамами, у деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mіx" при наявності в кімнаті роздягалень.

"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. У цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Як правило, в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.

Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, які просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє лише в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелів, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто неможлива. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух поєднує всіх прихильників подорожей, незалежно від їхнього віку, національності, кольору шкіри, релігії чи політичних переконань.

 

Київ. Хостели
Хостел "Salve hostel" (Центр, Ціна 95 грн)
Апарт-хостел "Гагарін Хостел " (Ціна 85 грн)
Апарт-хостел "Dream House" (вул. Андріївський узвіз, 28 мест, Ціна 140 грн)
Апарт-хостел "City Center" (Центр, Майдан Незалежності, 20 місць, Ціна 140 грн)
Хостел "The Hub хостел" (Ціна 140 грн)
Міжнародний хостел "Ярослав" (Центр. Поділ, 25 місць, Ціна 100 грн)
Апарт-хостел "Smart Hostel" (Ціна 95 грн)
Апарт-хостел "Really Central" (Центр, 10 місць, Ціна 130 грн)
Апарт-хостел "Eco Hostel Kiev" (Ціна 150 грн)
Хостел только для групп "Видубичі" (Біля ст. м. Видубичі, 100 місць, Ціна 70 грн)
Недорогі хостели
Готель "Джинтама-Форум" (Центр, 200 метрів від залізничного вокзалу, 25 місць, Ціна 250 грн)
Готель "Предслава" (Центр, метро Палац Україна, 150 місць, Ціна 159 грн)
Готель "Екос" (Лівий берег. вул. Микитенко, 60 місць, Ціна 84 грн)
Готель "Голосіївська" (Проспект 40 років Жовтня, 186 номерів, Ціна 78 грн)
Готель "Козацький на Антонова" (Вул. Антонова, Ціна 245 грн)
Львів
Міжнародний хостел "Шевченко" (Центр, 60 місць, Ціна 40 грн)
Міжнародний хостел "LeoCity" (Центр, 20 місць, Ціна 65 грн)
Одеса
Апарт-хостел "Front Page" (Центр, Ціна 120 грн)
Апарт-хостел "Де Рішельє" (Центр, Ціна 300 грн)
Кам'янець-Подільський
Хостел "ZOOM" (Центр, 10 місць, Ціна 80 грн)
Крим
Міжнародний хостел "Алтарис" (Коктебель, центр, 14 місць, Ціна 55 грн)
Чернівці
Міжнародний хостел "TIU Backpackers" (Центр, 20 місць, Ціна 80 грн)
Апарт-хостел "Корал" (Центр, 40 місць, Ціна 115 грн)
Харків
Хостел "Старий Харків" (Центр, район залізничного вокзала, 20 місць, Ціна 70 грн)


Хостел

Хостел (Hostel) - в переводе с английского означает студенческое общежитие, место для проживания студентов-туристов. Очень многие студенты и молодые люди не притязательны к роскоши хотят мир посмотреть и себя показать. Но самым первым вопросом у них возникает - где остановиться на ночь и что б крыша не текла и стоило умерено. Уже много лет существует международная Хостеласоциация, которая предоставляет дешевое жилье для странников со всего мира, но при наличии карточки хостел асоциации или молодежных-униыерситетских карт. Эти карточки можно заказывать либо при своем университете, либо в фирмах непосредственно участвующих в подобных молодежных, студенческих программах.

Забронировать номер в одном из Киевских хостелов можно на сайте организации. Стоимость хостела может быть разной, в Киеве она состовляет от 80 до 180 грн (16 - 35 $ США).

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

. vashdocent.ru это помощь в написании эссе для студентов.
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи