+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Тур2Киев и УБР: Смотреть видео, как организовать досуг школьника

Гоголівськими шляхами: Київ та ПолтаваФотогалерея

Замовлення:
+38 044 451 63 73
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03
Регіон:  Полтавська обл., Київ
Дати проведення:
Тривалість, днів: 3
Вартість: 1370  UAH
Маршрут:   Київ – Мгарський монастир – м. Полтава – с. Диканька – с. Гоголеве – с. Великі Сорочинці – м. Миргород – Київ  


1 день

Зустріч групи в Києві. Снідаємо та поселяємось в готелі. Розмістившись в зручних номерах, зустрічаємось з екскурсоводом і вирушаємо на автобусну оглядову екскурсію стародавнім Києвом. Ви побачите найдавніші та найвизначніші місця столиці, серед яких Софіївський та Володимирський собори, проїдете найвідомішими вулицями та площами Києва, а також вздовж найголовнішого майдану країни, центру української столиці  – Майдану Незалежності; побуваєте в серці історичної частини міста – Подолі та проникнетеся красою міста-героя Києва, що стоїть на могутній річці Дніпро, проїхавши по Дніпровській набережній.

Після смачного обіду Ви зможете відчути велич української святині – Києво-Печерської Лаври і відвідати ближні та дальні печери на території комплексу. Факультативно: музей історичних коштовностей України, музей мікромініатюри, культурно-художній музейний комплекс «Мистецький арсенал». Сповнені вражень та відчуттів повертаємось до готелю.


2 день     

Снідаємо, виселяємось з готелю та виїжджаємо з Києва. На шляху до Полтави відвідуємо Мгарський монастир, що був заснований ще в 1619 р., та який відвідали всі гетьмани України. Прибуваємо в Полтаву та обідаємо національними стравами. Далі відправляємось на екскурсію містом.

Засноване слов'янами-сіверянами у IX ст. укріплене першопоселення на Івановій горі поклало початок розвитку давньоруського граду Х-ХІІІ ст., поселенням XIV та XV віків. Нині археологічними дослідженнями доведено, що Полтаву було засновано у 899 році. Упродовж багатьох віків свого існування Полтава робила вагомий внесок в українську і світову мистецьку скарбницю. З містом пов'язані життя і творчість багатьох поетів, художників, композиторів, учених, як тих, хто тут народився, так і тих, кого доля привела до Полтави.

У програмі відвідування: історичний центр, пам'ятник Слави, кругла площа, Краєзнавчий музей, "біла альтанка", пам'ятник полтавській галушці, садиба Котляревського, пам'ятники, пов'язані з історією Полтавської битви та музей історії Полтавської битви. Потім поселяємось в готель, вечеряємо та відпочиваємо під час театралізовано-розважальної програми.


3 день

Снідаємо, виселяємося з готелю та вирушаємо в дорогу. Першою цікавинкою на нашому шляху є с. Диканька. Це маленький світ зі своїми турботами і радощами, оповитий легендами і переказами. Вона неповторна, гостинна і таємнича. Кожна її частина свята цією таємницею, магічністю — і це хвилює, цікавить і вабить. Здається, що саме тут переплітаються реальне з неможливим, святе з грішним, минуле з сучасним.  

C. Гоголеве - тут пройшли дитячі і юнацькі роки М. Гоголя, сюди він приїжджав в різні роки до матері і сестер. Ознайомившись з садибою, рухаємось до легендарного та відомого кожному с. Великі Сорочинці. Сорочинський ярмарок - це не просто великий торговий свято, на якому свою продукцію представляють провідні підприємства з України та інших країн. Це ще й яскраве театралізована вистава за участю героїв творів М. Гоголя та фольклорних колективів, а також велика концертна та розважальна програма.

Саме тут щороку проходить Сорочинська ярмарка! До того ж, тут народився та був хрещений М. В. Гоголь, про чиє життя ми дізнаємося ще більше цікавих фактів.

Переїжджаємо до м. Миргород, де на нас чекає смачний обід. Після обіду знайомимось з одним з найдавніших поселень Лівобережної України – м. Миргород. Після цікавої екскурсії вирушаємо назад до Києва.   

Можливий також варіант подорожі на 2 дні - без екскурсії Києвом. Тоді вартість складатиме 780 грн. (якщо їхати автобусом) або 650 грн. (якщо їхати поїздом).Дитячі тури та тури для школярів


Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнери проекту


 

Розсилання


tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА