+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Чайна церемонія по-київськи


Цiна: 300 грн
Найближчі тури:
every day

Замовлення:
+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
Час екскурсії - 2,5 години
Вам набрид чай у пакетиках? Вам хочеться дізнатися, де в столиці дійсно розливають справжній чай і проводять ті самі церемонії? Тоді вам точно по дорозі з нами!

У старі часи самовар був символом домашнього благополуччя, достатку, свідченням грунтовності торгових партнерів, неодмінним супутником і атрибутом угод. З давніх часів чай вважався напоєм для ділових людей, і одночасно - символ затишного відпочинку, чаювання в колі сім'ї. Причому, в кожній родині секрети заварки були свої.

Зупинитися, прислухатися до себе і світу, знайти такі бажані рівновагу і гармонію, допоможе китайська чайна церемонія. Знавці називають чайне дійство мистецтвом - мистецтвом чаювання, спілкування з чаєм і людьми, які беруть участь у церемонії. Таємниче чаювання може бути гарним початком корпоративної програми, прекрасним завершенням напруженого робочого дня або приємним подарунком коханим людям ...
Хороший чай - це не тільки смак і аромат. Це ще приємна атмосфера, стан усвідомленості. Вони не зникають одразу після того, як випита остання піала чаю, а зберігаються ще якийсь час, залишаючи після себе або душевний спокій, або фізичну та емоційну активність.  

У чайній студії ви можете приємно провести час за чашкою прекрасного чаю, поспілкуватися з друзями, організувати ділову зустріч або просто відпочити. Ми готові запропонувати вам багату колекцію чаю з Китаю, кримські та карпатські трав'яні збори.

Гун Фу Ча (вища чайне майстерність).
Цей спосіб заварювання чаю подібний таємничого ритуалу. Людина, що здійснює його - чарівник, що веде вас від мирської суєти у загадковий світ ароматів і смаків, магії і мрій. Гун Фу Ча - це шлях до досконалості, йти за яким можна вічно. Чайна церемонія Гун Фу Ча - спосіб заварювання особливої групи чаїв - улунів (бірюзових), або більш точно передаючи зміст, дорогоцінних. У ньому величезне значення має досвід ведучого і звичайно ж сорт Чаю.
Гун Фу Ча включає в себе приготування води на живому вогні, заварювання в чайнику з ісинської глини і насолода смаком і ароматом з чайних пар.

Вартість:
1-3 чол. від 300 грн., в залежності від сорту чаю.

Приготування чаю методом Лу Юя.
Цей старий спосіб варіння чаю дозволяє вам побачити зачаровує танець трьох стихій. Вогонь, вода і вітер вершать магічний обряд, пробуджуючи заснулі листя, і у вас на очах народжується новий напій зі старим, знайомим назвою «Чай».
Варка чаю "Лу Юй" - стародавня церемонія приготування чаю на живому вогні, призначена для усіх чаїв, крім улунів і жасминовий. Варка виглядає дуже видовищно, а смак чаю виходить особливо насиченим.

Вартість:
від 300 грн за чайник (1,5-1,7 л), незалежно від кількості чоловік.

Чаювання проводяться за попередньою реєстрацією по телефону: 067 463 46 03ЕКСКУРСІЇ ПО КИЄВУ


Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

. vashdocent.ru это помощь в написании эссе для студентов.
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

Главная Чайна церемонія по-київськи ☎044 451-61-71 Чайна церемонія по-київськи
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи