+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Національний музей історії України


Адреса:вул. Володимирська, 2
Телефон: (044) 278-65-45
Сайт: nmiu.org.ua

Національний музей історії України бере свій початок у 1899 році від експозиції археологічної виставки у Міському музеї старовини та мистецтва.

Офіційне відкриття музею відбулося в 1904 році. У музейну експозицію увійшли колекції з розкопок які належали засновникам музею та багатьом відомим археологам того часу. Спочатку він існував тільки на кошти меценатів, і лише в 1909 році йому була виділена державна щорічна субсидія.

У 1935 році музей змінив своє місце розташування - його перемістили в музейне містечко на території Києво-Печерської лаври.

Під час Другої Світової війни музейна колекція була вивезена до Уфи, а в 1944 році музейні експонати повернулися назад до Києва - музей розмістили на Старокиївській горі в приміщенні колишньої художньо школи. У цьому будинку він знаходиться і до цього дня.

У музеї зберігаються унікальні археологічні, етнографічні та нумізматичні колекції, твори живопису та скульптури, стародруки і безліч інших експонатів. Перед будівлею музею розташовані залишки фундаменту Десятинної (Успіння Пресвятої Богородиці) церкви.

Національний музей історії України - один з найбільш відвідуваних музеїв Києва. Його сміливо можна назвати не просто музеєм, а воістину народним надбанням українців. Доля цілої країни представлена в широкій експозиції музею, під час знайомства з якою можна простежити весь шлях становлення Української держави.

Сьогодні в Музеї історії відкрито понад 15 різних експозицій, які розповідають про різні етапи в житті України. Деякі з експозицій унікальні, деякі з них з'явилися після здобуття Україною незалежності.

Про давню історію української держави можна дізнатися з експозиції «Східні слов'яни та Київська Русь». Про те, як цивілізація поступово приходила до України - познайомившись з експозицією епохи Античності.

Серед традиційних для музеїв подібного типу експонатів можна виявити і досить цікаві. У музеї історії України можна знайти ціле зібрання унікальних предметів, що відносяться до однієї особи - Сержу Лифарю. Серж Лифар - геніальний український танцюрист XX століття, якого шанувальники і знавці балету, називали «Богом танцю» і ставили в один ряд з не менш видатним Ніжинським.Музеї


Музей Води Киево-Печерська Лавра национальный историко-культурный заповедник Національна музична академія України ім. П. Чайковського Музей видатних діячів української культури – Лесі Українки, Михайла Старицького, Миколи Лисенка Національний музей історії України Національний художній музей України Національний музей літератури України Київська обсерваторія Київський меморіальний будинок-музей М. Булгакова Музей циркового мистецтва Музей мініатюри Палеонтологічний музей Музей історії канализації Києва Музей Івана Гончара Державний музей іграшок Педагогічний музей України Музей історії туалета Музей історії автомобілей в деталях Київський музей воскових фигур Київський музей О. Пушкіна
Державний музей книги і друкарства України Державний музей українського народного декоративного мистецтва Золоті ворота, музей, філіал Національного заповідника Софія Київська Аптека-музей Музей спортивної слави Украини (Державний комітет з фізичної культури і спорту України) Музей Авіації Музей збройних сил України (Міністерство оборони України) Музей гетьманства Київський музей російського мистецтва МАМАЄВА СЛОБОДА, етно-центр Музей Експериментаніум Національний науково-природничий музей (Національна академія наук України) Історико-архітектурна памятнка-музей Київська фортеця Історико-меморіальний музей М.Грушевського Музей історії Київа Музей мистецтв імені Варвари та Богдана Ханенків Національний музей Чорнобиль (Міністерство внутрішніх справ України) Музей народної архітектури та побуту "Пирогово" Київський державний музей Тараса Шевченка Музей однієї вулиці
Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років». Національний музей медицини України (Міністерство охорони здоровя України) «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ», музейний комплекс культури і мистецтва Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України Національний заповідник "Софія Київська" Державний історико-архітектурний заповідник «Стародавній Київ» Київський літературно-меморіальний музей-квартира П. Тичини Музей "Андріївська церква - пам Музей "Кирилівська церква - пам Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського Київська дитяча картинна галерея Літературно-меморіальний будинок-музей Т. Шевченка в Києві Київський Меморіальний Музей М. Заньковецької (відділ Державного музею театрального, музичного і кі Музей Історичних Коштовностей України (філія Національного музею історії України) Державний Музей Театрального, Музичного і Кіномистецтва України Музей Бджільництва Музей-Майстерня І.П. Кавалерідзе Музей Культурної Спадщини (філія Музею Історії м. Києва)
Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

. vashdocent.ru это помощь в написании эссе для студентов.
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

Главная Національний музей історії України ☎044 451-61-71 Національний музей історії України
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи