+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Ігор Сікорський


 

Сікорський Ігор Іванович

 

«Створити машину для польотів — це майже ніщо; побудувати машину для польотів — це вже щось; змусити машину для польотів літати — це все!».
Ігор Сікорський — великий авіаконструктор, один з піонерів авіабудування і винахідник вертольота. Його  ім'я пов'язане з  різними і притому несподіваними досягненнями конструкторської думки, що кожен раз виводили світову авіацію на новий рівень.
Ігор Сікорський народився в Київі в 1889 році в сім'ї доктора медицини, професора Університету ім. Св.Володимира Івана Олексійовича Сікорського. Мрії про повітроплавання міцно запали йому в душу ще в ранньому дитинстві, коли він слухав розповіді матері про Леонардо да Вінчі, що намалював гвинтокрилу машину, яка літає. Улюбленою  книгою в Сікорського був роман Жюля Верна «Робур-завойовник»,де мова йшлася про гігантський повітряний корабель — прообраз галікоптера. Одного дня йому приснився політ на повітряному кораблі і став мрією всього життя.
Будучи студентом в Київському політехнічному інституті, Сікорський очолив студентське авіаційне суспільство і приступив до створення літальних апаратів. Повний рішучості і зухвалості, так властивих  молодому конструктору, почав з найважчого і незвіданого - з вертольота. Ранньою весною 1910 року у дворі свого київського будинку він побудував безпілотний гелікоптер, який піднімався над землею і зависав на невеликій висоті. Проте підіймальна сила крила, що обертається, була мізерною. Але молодий конструктор не втрачав надії. Сім'я підтримувала його у всіх починаннях.
Успіх прийшов весною 1911 г .  коли був побудований п'ятий літак Сікорського — С-5, який перевершував передуючі по розмірах, потужності і надійності силової установки. Кар'єра Сікорського нестримно пішла вгору: поїздка до Парижа (центр авіабудування, що зароджувалося), зустріч з царем Миколою II, створення нових моделей літаків, на яких авіаконструктор ставив рекорди висоти, дальності і швидкості польоту. У 23 роки Ігор Сікорський став головним конструктором авіаційного відділу Петербурзького Руссько-балтійського вагонного заводу «Русо-балт». У роки Першої світової війни літаки Сікорського моделі "Ілля Муромец" ефективно використовувалися як важкі бомбардувальники і далекі розвідники.
Революція 1917 років привела армію і промисловість до розвалу і сильно змінила долю знаменитого конструктора. Жоден з літаків нової конструкції не був добудований. Ігор Іванович покинув країну,емігріровав в США, де він створив компанію "Sikorsky Air Engineering". Вже через деякий час Сікорський отримав замовлення від авіакомпанії "Pan American"  створити пасажирські лайнери для трансокеанських перевезень. Через деякий час Сікорський знов повернувся до головної мрії його дитинства — вертольотам.  Його моделі встановили декілька світових рекордів; його вертольоти стали поставлялися в армію, їх купували різні цивільні державні агентства і авіакомпанії.
Сікорський помер 26 жовтня 1972 року і був похований в містечку Істон, Коннектікут. За своє життя він отримав безліч почесних звань і винагород(російський орден Св. Владіміра 4-й міри, медалі Давида Гугенхейма, Джеймса Уатта, диплом Національної галереї слави винахідників), але головна його винагорода - це вдячність людей, що широко використовують створені ним машини.

Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

. vashdocent.ru это помощь в написании эссе для студентов.
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

     Сувеніри

Главная Ігор Сікорський ☎044 451-61-71 Ігор Сікорський
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи