+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Кримські етюди


Цiна: 2940 грн.
Найближчі тури:
29.04.2012; 20.05.2012

Замовлення за телефонами:
+38 044 451 63 73
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03


Крим надзвичайно багатий пам'ятниками природи, ландшафтами незвичайної краси, унікальним рослинним світом. Тут понад 180 пам'яток природи, серед яких 3 заповідника та заповідно-мисливське господарство, 25 заповідних парків.
Сприятливі природні умови Криму і його зручне розташування сприяли широкому розселенню по території півострова різних народностей, які залишили після себе безліч пам'ятників археології, архітектури та історії. В цьому відношенні Крим стоїть в одному ряду з самими знаменитими центрами цивілізації.
1 день.
9.00-9.30 Зустріч групи на привокзальній площі ж / д вокзалу м. Сімферополь під годинником на вежі. Переїзд до Євпаторії. Пішохідна оглядова екскурсія по середньовічній частині міста (Гезлева): огляд макета фортеці в Музеї кріпаків воріт «Одун-базар к'апуси» в звуковому і світловому супроводі; відвідування історико-архітектурного ансамблю "Текіє дервіш" (обителі мандрівників - суфіїв); огляд вірменського храму св . Миколая, синагоги Егіе-капай, караїмських кенасс, відвідування ханської мечеті, Свято-Нікольського православного собору; прогулянка по набережній до грецького храму Св.Іллі.
Час на обід. Переїзд до місця розміщення. Вечеря.
Факультативно:
Участь в кримсько-татарському обряді сватання (70 грн. / Чол. За участю групи від 10 чол.);
Урок приготування східного блюда з обідом (100 грн. / Чол. За участю групи від 10 чол.).
Обід в етно-ресторані «Джеваль»
2 день
Сніданок. Переїзд в Інкерман, пішохідна екскурсія по "печерного місту": підйом на плато монастирської скелі, огляд воріт, стін, башт середньовічної фортеці Каламіта; відвідування печерного Свято-Климентівський монастиря. Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія по Севастополю. Історичний центр міста: площа Нахімова, Графська пристань, Пам'ятник затопленим кораблям, Приморський бульвар, набережна Корнілова. Відвідання Військово-морського музею в Михайлівській батареї - пам'ятнику фортифікаційного будівництва (переправа через Севастопольську бухту на катері). Вільний час в центрі Севастополя.
Вечеря в готелі.
Факультативно:
Відвідання Музею-заповідника «Херсонес Таврійський» (60 грн).
Відвідання Панорами "Оборона Севастополя 1854-1855 р.р." (Автор Франц Рубо - майстер батального живопису, вартість 40 грн.).
3 день
Сніданок. Виїзд з готелю. Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія в Балаклаву. Прогулянка по набережній стародавньої "Гавані символів" до башти генуезької фортеці "Чембало", за старими вуличками часів письменника А.І. Купріна і його "Лістрігонів". Автобусно-пішохідна екскурсія по Південному березі Криму. Зупинки біля храму Воскресіння Христового на Червоній скелі і у замку «Ластівчине гніздо». Відвідування Алупкінського (Воронцовського) палацово-паркового музею-заповідника, прогулянка і відпочинок у парку, час на обід. Переїзд до Ялти. Розміщення в готелі. Вечеря.
Факультативно:
Відвідування протиатомного притулку підводних човнів часів "холодної війни" (40 грн.);
Морська прогулянка (40 грн.);
Дегустація елітних кримських вин торгової марки "Масандра" (45 грн.);
Вечірня пішохідна екскурсія по Ялті, огляд визначних пам'яток: перший готель Ялти (1875г.), старі вулички, Олександро-Невський храм, Лютеранський храм Св. Марії, Театр ім. А.П. Чехова, набережна (100 грн. З групи).
4 день
Сніданок. Виїзд з готелю. Автобусно-пішохідна екскурсія в Гурзуф. Зупинка на видовий майданчику, огляд Гурзуфського амфітеатру, гори Аю-Даг (Ведмідь-гори). Відвідування Гурзуфської дачі А.П. Чехова, купання в чеховської бухті. Переїзд в Партеніт, відвідування парку «Айвазовське» - пам'ятника садово-паркового мистецтва. Переїзд в Алушту. Час на обід. Переїзд в Судак з зупинками: на перевалі "Судакські ворота", оглядом однією з найбільш примітних кримських гір - Демерджі; біля храму-маяка Св. Миколая Чудотворця. Розміщення в готелі. Вечеря.
Факультативно:
Прогулянка по 200-річному Гурзуфському парку (20 грн.);
Морська прогулянка на Боте до скель Адалари, Пушкінському гроту (від 40 грн. В залежності від кількості осіб).
5 день
Сніданок. Екскурсія по Судакської (генуезької) фортеці. Транспортно-пішохідна екскурсія в Новий Світ-заповідний «райський» куточок у Зеленій, Синьої та Блакитної бухт. Прогулянка по стежці Голіцина до гроту Шаляпіна, мису Капчик з наскрізним гротом, через ялівцевий гай. Вільний час, час на обід. Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.
Факультативно:
Дегустація знаменитого шампанського Дому шампанських вин «Новий Світ», заснованого князем Л.С. Голіциним в 1878 р. (85 грн).
Морська прогулянка в Блакитну бухту до "царського пляжу" з купанням (50-60 грн.).
6 день
Сніданок. Виїзд з готелю. Переїзд до Феодосії із зупинкою в Коктебелі. Огляд Будинку-музею М.Волошина і профілю поета на скелі. Оглядова пішохідна екскурсія по Феодосії: вірменський храм Св.Сергія (Сурб-Саркіс, 1363 р.), поховання І.К. Айвазовського; мечеть Муфти-Джамі, зведена в 1623-1637 рр.. у колишнього найбільшого в Європі ринку рабів; Башта Костянтина (1382-1443 рр..); Фонтан І.К. Айвазовського. Відвідування галереї І.К. Айвазовського (шедеври художника-мариніста). Переїзд в с. Чорнопілля. Відвідування Грецького культурно-етнографічного центру "Карачоле" (обряди, традиції, фольклор фракійських греків, храм святих Костянтина і Олени).
Обід (страви грецької кухні - за додаткову плату - від 35 грн.).
Переїзд до Сімферополя, прибуття на ж / д вокзал до 18.00. Від'їзд.
Факультативно:
Особлива комора (кімната-сейф з цінностями, що належали родині І.К. Айвазовського (30 грн.)
 
Програма екскурсійного маршруту може змінюватися в залежності від місця розміщення, у разі виникнення форс-мажорних обставин і з незалежних від фірми обставин.
 
Ціна включає:
    
розміщення в 2-3-місних номерах з усіма зручностями;
    
харчування - напівпансіон (сніданок, вечеря);
    
транспортне обслуговування по програмі;
    
екскурсійне обслуговування;
    
вхідні квитки на екскурсійні об'єкти (крім факультативних);
    
страховка.

Додатково оплачуються:
    
факультативні екскурсії (ціна вказана в програмі туру);
    
туристський збір в готелях.Тури по Україні


Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи
   
1