+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Театр "Чорний квадрат"


Адреса:вул. Артема, 1 (Центральний Дім художника)
Телефон: 272-51-22 – офіс353-08-43 - каса
Сайт: http://artkvadrat.com
Цiна: 10-50 грн.

У двох словах відповісти на питання про те, що таке "Чорний квадрат", не так просто. Самою вірною буде така відповідь: "Чорний квадрат" - центр сучасного театрального мистецтва, в якому здійснюється безліч цікавих та новаторських проектів.

"Чорний квадрат" - один з найпопулярніших театрів у Києві. Театр імпровізацій з'явився в українській столиці на початку 1990-х років. Існує цікава легенда про його заснування. Одного разу в одній з театральних студій відбулася маленька катастрофа. Театр був вже повний, публіка зібралася для того, щоб насолодитися новою п'єсою, але постановка виявилася непідготовленою до кінця. Актори вийшли на сцену і сміливо почали імпровізувати. Вистава завершився бурхливими оваціями.

Репертуар театру варіюється від імпровізацій до сучасних вистав, експериментальних проектів і навіть класичних п'єс. Іноді трупа використовує кілька відомих сюжетів або об'єднує кілька п'єс, в результаті створюючи зовсім нові проекти. Ключові фрази легко впізнати, але все інше - справа імпровізації. Іноді трупа йде ще далі, і навіть сюжет піддається змінам. Імпровізація припускає, що кожен окремий спектакль унікальний, єдиний у своєму роді і не може бути поставлений ще раз, бо постановку визначає безліч чинників, які навряд чи співпадуть знову. Актори і глядачі занурюються в дію і часто навіть не можуть припускати, як розвиватиметься сюжет. З упевненістю можна стверджувати, що кожного разу, відвідуючи "Чорний квадрат", публіка потрапляє на абсолютно різні п'єси.

Трупа "Чорного квадрата" багато разів отримувала призи міжнародних фестивалів. Театр з успіхом брав участь у фестивалях аматорських і авангардних театрів.

У театрі працює студія, де молоді актори вивчають акторську майстерність і техніку імпровізації. Театр "Чорний квадрат" підтримує і допомагає людям самих різних рівнів майстерності знайти і виразити себе за допомогою рухів, гри та музики.
Театри


Театр ім. И.Франко Национальный академический театр оперы и балета Украины им. Т. Г. Шевченко Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки Київський академічний драматичний театр на Подолі (Гостинний двір) Киевский театр "Вiльна сцена" Київський академічний драматичний театр на Подолі (Театральна вітальня) Київський академічний Молодий театр Київський академічний театр ляльок Київський академічний театр юного глядача на Липках
Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

. vashdocent.ru это помощь в написании эссе для студентов.
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

Главная Театр "Чорний квадрат" ☎044 451-61-71 Театр "Чорний квадрат"
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи