+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Древности Сіверщини


Цiна: 1490 грн.

Замовлення:
+38 044 451 61 71
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03
1-й день
7:45 Збір групи на Південному вокзалі Києва.
8:00 Відправлення автобуса. Перша зупинка на екскурсійному маршруті - маленький, але гордий містечко Козелець.Екскурсія до собору Різдва Богородиці - одне з найвідоміших споруд Чернігівського краю. Собор з дзвіницею було побудовано коштом Наталії Розумисі - матері Олексія та Кирила Розумовських - на знак подяки Богові за щасливу долю її синів. У цьому соборі дивом зберігся дерев'яний іконостас, виконаний італійськими різьбярами по дереву за проектом славетного петербурзького придворного архітектора В. Растреллі.
Виїзд в Чернігів. Початок екскурсійної програми: Стародавній Вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, Колегіум, Пам'ятник Хмельницькому, П'ятницька церква ... Обід. Після обіду - продовження екскурсії: Чорна Могила, Болдина гора, Курган Гульбище, Антонієві печери, Троїцький собор ...
Переїзд в стародавній Седнєв, розташований в 25 км на північ від Чернігова, на березі притоки Десни - річки Снов. Це надзвичайно мальовниче місце. Недарма в Седневі знаходиться Будинок відпочинку художників і щорічно відзначається свято літератури і мистецтв «Седнівська осінь». Але Седнєв знаменитий не тільки красивими пейзажами, а й своєю історією. Мало який селище може похвалитися такими подіями і легендами. Однією з головних родзинок Седнева є Георгіївська (Юріївська) церква. Це старовинна дерев'яна церква, побудована ще в домонгольські часи, впродовж усієї своєї історії перебудовувалася багато разів і, найцікавіше, переносилася в різні місця. У народі Георгіївську церкву називають «Вієвський», оскільки саме тут проходили зйомки фільму «Вій» за твором Гоголя. Ще одна цікава церква Седнева - Воскресенська церква. Не менш містичне і загадкове місце.У самій церкві знаходиться інструкція по процедурі вигнання демонів.
Відвідування джерела - Свята криниця. Обов'язково напийтеся з неї і візьміть воду з собою - вода чиста, і, кажуть, цілюща ...
Переїзд в Новгород-Сіверський. Поселення в готель "Слов'янський". Вечеря.

2-й день
Сніданок в готелі.
Екскурсія по Новгород-Сіверському, одному з найдавніших міст Україні! У місті збереглася чудова Тріумфальна арка. В Україну подібна споруда має лише Новгород-Сіверський!Сама Катерина Велика, подорожуючи до Криму в 1787 році, проклала свій маршрут через це славне місто. Місцеве купецтво довго думало: як зустріти імператрицю і чим здивувати її? Швидко зібрали гроші, запросили самого знаменитого італійського архітектора і побудували маленьке диво - мальовничу тріумфальну арку. Імператриця була приголомшена побаченим до такої міри, що пожертвувала місту на будівництво нового собору 100 000 рублів золотом. І в 1796 році побудували величний Спасо-Преображенський собор (усередині якого експозиція музею "Слово о полку Ігоревім"). Спасо-Преображенський собор - один з найбільших в Україні.
Недалеко від Спасо-Преображенського монастиря знаходиться оглядовий майданчик з гарним видом на Десну.На ній стоїть пам'ятник Ярославні. До наших днів збереглися Петропавлівська церква (XVI), Іллінська церква, дерев'яна Микільська церква XVIII ст., Зведена без жодного цвяха і бурса (одна з перших гімназій (1804) в Україну). У самому центрі міста знаходяться торгові ряди ХІХ століття, які з тих часів анітрохи не змінилися.
Вирушаємо в заказник Рихловська дача. Прибуття в с.Рихли, відомого своєю неперевершеною природою. Оглядова пішохідна екскурсія з відвідуванням руїн Рихлівського Свято-Миколаївського монастиря, заснованого в 1666 році.Прогулянка по ялинової і каштановою алеях. Зупинка біля 800-річного дуба та відпочинок біля озера.
Після такої пізнавальної екскурсії саме час трохи підкріпитися. Обід.
Після обіду - екскурсія в Мезинський національний парк, відвідування музею та альтанки з неперевершеним виглядом на навколишні ландшафти. Відвідування всесвітньо відомої Мезинської стоянки первісної людини, вік якої налічує близько 20 тис. років. Екскурсія в мезинський археологічний музей (залишки жител з дерева і кісток мамонта, художні вироби первісної людини - гравіровані і розписані фарбою кістки тварин, меандровий браслети, фігурки птахів, набір музичних інструментів з кісток мамонта, кераміка первоземледельцев, протокалендарі, що датуються 20 тис. років до н.е, археологічні знахідки епохи Київської Русі та багато іншого).Музей знаходиться біля Церковної гори, на якій колись були поселення 10-13 століть - дворище феодала - засновника Мезина.
Переїзд в КоропПоселення в готель. Вечеря.


3-й день
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Коропу: храми XVIII ст., Руїни Іллінська церква-фортеці, єдиною на Лівобережній Україні (XVIII ст.), Вознесенська (XVIII ст.) І Успенська (XIX ст.) Церкви, «Плавучий» міст ...
Відправлення в Гетьманську столицю - Батурин. Батурин - відроджена нині столиця трьох українських гетьманів. З 1994 року тут знаходиться Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця». Головною визначною пам'яткою Батурина є реконструйована цитадель козацьких часів, а також величний палац останнього гетьмана Лівобережної України Кирила Розумовського. Великий інтерес представляє колекція заповідника, в якій зберігається більше 15000 експонатів козацької доби.
Рухаємося далі по маршруту в славне місто НіжинПісля прибуття - обід.
Відвідування музею "Поштова станція", де Ви побачите унікальні експонати пов'язані з нелегкою роботою пошти часів Т.Г. Шевченка і О.С. Пушкіна. Ніжин - місто з більш ніж тисячолітньою історією. Колись найбільший і найбагатший на всій Лівобережній Україні! Ніжин у всі часи приймав усіх, хто приходив сюди з чистим серцем і бажанням жити тут і захищати ці землі від ненаситних загарбників ... Оглядова екскурсія по місту.
У Ніжині поставили перший пам'ятник овочу на території Україні - огірку ... Крім пам'ятника огірку Ніжин може похвалитися першим у світі пам'ятником Миколі Васильовичу Гоголю (1881г.) і цей же пам'ятник вважається першим пам'ятником українським письменникам в світі ...
На цьому наша екскурсія закінчується ... Прибуття до Києва близько 19:00.
У вартість включено:
• проживання в готелі в Новгород-Сіверському, Коропі (двомісні номери зі зручностями);
• харчування: 2 сніданки, 3 обіди, 2 вечері;
• проїзд на комфортабельному автобусі;
• екскурсійне обслуговування;
• квитки в музеї;
• супроводжуючий по маршруту;
• страховка.
Можливі доп. витрати:
• особисті витрати.Тури по Україні


Подписаться на рассылку
Пошук по сайту
Путівник
Магазини
Статті та Новини
Планування туру
Партнеры проекта

. vashdocent.ru это помощь в написании эссе для студентов.
tel.:  +38044 451 61 71 +380 67 463 46 03

     Сувеніри

Главная Древности Сіверщини ☎044 451-61-71 Древности Сіверщини
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1
Статьи