+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Праздник Шоколада во Львове


Заказ:
+38 044 451 63 73
+38 044 228 51 16
+38 067 463 46 03
Тривалість екскурсії: один день
Маршрут: Тернопіль – Золочів – Львів – Тернопіль

План мандрівки

 • Збір групи біля готелю «Тернопіль» о 8:30
 • Переїзд – Тернопіль – Золочів – Львів – Тернопіль
 • Золочів
 • Великий палац Золочівського замку після 25-річної реставрації. Збудований на початку XVII ст. за проектом невідомого італійського архітектора та останнім словом тогочасної науки, замок є зразком поєднання оборонного та житлового призначення. Дослідження останніх років відкрили багато цікавих сторінок забутої історії замку і Золочева. Потужна, і в той же час, ідеально правильна фортеця, яку просто обминали орди, оскільки навіть добре вишколеному війську важко було її здобути, збереглася майже повністю. Кам’яні вали, бастіони добре захищають на диво затишний двір. Великий житловий палац Золочівського замку зберіг внутрішні комунікації – каналізацію (6 внутрішніх туалетів початку XVII ст.) і залишки мережі теплопостачання – печі та каміни. Цікавим є і внутрішнє планування житлових, парадних покоїв з господарськими кімнатами. Під усією зайнятою житловим палацом площею (майже 1000 м кв.) розташовані льохи-підземелля. В експозиційних залах другого поверху палацу є полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, рідкісні карти, світильники з кісток іхтіозавра, яким понад 60 мільйонів років. Головна особливість палацу – це його інтер’єр. Якщо в Олеському замку акцент зроблено на художніх полотнах, то у Золочівському головний акцент – на предметах інтер’єру.
 • Китайський палац. Особливою окрасою Золочівського замку є Китайський палац – єдиний в Україні й один з трьох у Європі, зразків «східної» архітектури. У ньому поєднано впливи східної культури та місцеві традиції. Китайський палац є музеєм східних культур у складі Львівської галереї мистецтв, а ще тут закладено східний парк, де відбуватимуться чайні церемонії.
 • Вінець-бажань. З екзотичних атракцій замку у Золочеві варто відзначити ритуал загадування бажання біля каменів з зашифрованими надписами XV ст.
 • Обід
 • Львів. III Свято Шоколаду у Львові Свято проводиться вже традиційно третій рік поспіль. Цього року Свято шоколаду проходитиме на Площі Ринок, площі перед Львівською оперою і в приміщенні Львівського палацу мистецтв. «Рішення проводити Свято шоколаду в приміщенні Палацу мистецтв мотивоване тим, що під час святкування планується проводити велику кількість майстер-класів та інших феєричних дійств з шоколадом, для яких потрібні спеціальні умови. Непостійні погодні умови і нестабільна температура повітря роблять неможливим втілення таких задумів просто неба. Вже зараз у приміщенні проводяться підготовчі роботи, встановлюються кондиціонери та інше устаткування для створення на місці святкувань оптимально сприятливих умов», – повідомив начальник управління культури і туризму міськради Андрій Сидір. Цього року родзинкою фестивалю стане участь у ньому всесвітньо відомого ужгородського кондитера-шоколатьє Валентина Штефаньо, який заради приїзду до Львова відклав свою поїздку на Чемпіонат кулінарних мистецтв у Парижі. На Святі гуру шоколадних справ має намір давати цікаві майстер-класи, також він покаже віртуозні шоу з виготовлення шоколадних скульптур. Майстер планує вразити гостей свята гігантською двометровою скульптурою лева з шоколаду.
 • Вільний час до 20:00
 • Тернопіль. Прибуття о 22:00

У вартість мандрівки включається

 • Транспортні послуги
 • Екскурсія по Золочівському замку
 • Страхівка
 • Супровід групи

У вартість мандрівки не включається

 • Смачний обід – 30 грн./чол.
 • Вхідні квитки: замок – 10 грн./дор., китайський палац – 6 грн./дор., шоколадне шоу у Львівському палаці мистецтв – ? грн./дор.

Поїзд для приїжджих

прибуття

 • 49К Київ – Трускавець (Київ 23:52 – Тернопіль 7:30)
 • 7К Київ – Чоп (Київ 23:58 – Тернопіль 7:18)

відправка

 • 92Л Львів – Київ (Львів 22:47 – Київ 7:26)
 • 81 Ужгород – Київ (Львів 23:21 – Київ 9:31)
 • 50Л Трускавець – Київ (Тернопіль 22:30 – Київ 6:17)Туры в Карпаты


На поклон к Матери Царице Жемчужины духовного ожерелья Львовщины Фестиваль «Красное вино» "К стопам твоим я приклонюсь, Мария..." Православные святыни Волыни Волынские святыни Каменное разнообразие Вилё Закарпатье Лабиринты пещеры Млинки Днестровский каньон + святыни, замки, водопады Тернопольщины Днестровский каньон + пещера Млынки Рафтинг в Карпатах 3 дня Рафтинг в Карпатах 4 дня Фестиваль брынзы в Рахове Цветочный бал во Львове Праздник Шоколада во Львове
Маланка у Вашковцах Терра Героика Февральские приключения в Каменце-Подольском Ту Стань Чистые источники Буга Парад невест в Ужгороде Фестиваль пива во Львове Международный художественно-обрядовый фестиваль «Зеленые праздники в Драчинцях» Закарпатский туристический винный путь Серебряные водопады Тернопольщины Тайны и мистерии Закарпатье Исторические памятники Тернопольщины, Волыни, Ровенщины Золотая подкова Льва с Подкаминем Замковое ожерелье Закарпатья Подземный Львов Дворцы, крепости, монастыри
Поиск по сайту:
Путеводитель
Шопинг
Статьи и Новости
Планирование тура
Партнеры проекта


 

Рассылки

НАШИ ПАРТНЕРЫ
tel.: +38044 451 61 71   +380 67 463 46 03

       

© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА