+38 044 451 61 71
+38 067 463 46 03
tour2kiev.com
info@tour2kiev.com

00-00-0000 00 : 00(GMT+2)

 

 

Оплата он-лайн

Дом Правительства


Адрес:ул. Грушевского, 12/2

Відвідати це місце варто:

  1. Тому що це будинок Кабінету Міністрів України – однієї з найважливіших установ нашої держави.
  2. Тому що він знаходиться біля Маріїнського палацу та Верховної Ради.
  3. Тому що в радянські часи тут розміщувався НКВС, звідки згодом виокремився КДБ.
  4. Тому що ця споруда, побудована у часи Сталіна, до сих пір зберегла дух суворої епохи.
  5. Тому що поруч є Маріїнський парк та чудові звивисті доріжки, якими так затишно блукати в будь-яку пору року.
  6. Тому що монументальність та величність споруди, що начеб то замикає Вас у свої обійми, вражає.
  7. Тому що поряд з цим будинком можна побачити надто дорогі, навіть для столиці, марки автомобілів.
  8. Тому що, як не дивно, для утворення майдану можна обмежитись лише однією будівлею, тільки вигнаною півколом.
  9. Тому що саме в цьому будинку вже майже ціле століття твориться історія нашої держави.
  10. Тому що втомившись від тиску величезної будівлі Ви завжди зможете відпочити у вузеньких вуличках та затишних скверах, яких у цьому районі чимало.

Серцем Києва вважають Майдан Незалежності та його околиці. Адже – це головна площа країни і саме вона є найпопулярнішим місцем зборів киян. Але слід враховувати, що в «організмі» як міста, так і держави, є ще багато важливих речей. Таких наприклад як уряд та парламент. Так склалось, що будівлі цих двох установ нашої держави знаходяться зовсім поруч. Вони зведені поруч з однієї з головних «артерій» міста – вул. Грушевського. Бруківка, якою вона вимощена, неповторно звучить під колесами машин – і створює особливу київську атмосферу. Серед цих кам’яних джунглів велетень-будинок Кабінету Міністрів України є неповторним, не схожим на будь-який інший. Його незвичність приваблює людей, які хочуть на нього глянути. Тому, гуляючи Києвом, можна часто зустріти фотографів та туристів, які розглядають споруду з усі сторін.

Величний будинок радянської епохи, в якому зараз розміщується Кабінет Міністрів України, був спроектований академіком архітектури І. Фоміним. Зведений він був у 1936 – 1938 рр. Це – колосальна багатоповерхова споруда напівкруглої форми. Фасад її прикрашають масивні колони коринфського ордеру, повернення до якого дуже характерне для 30-х рр. XX ст. Внизу будинок обкладений кам’яними плитами – тому він може здатись схожим на фортецю. Стіни його сірі – здається, що це додає йому серйозності. Ви можете зауважити, що будівля аж надто велика і приголомшлива, але вона такою має бути, зважаючи на установи, що в ній розміщувались.

Спершу будівля зводилась для відомого своїми репресіями та вироками державного апарату радянської доби – НКВС. Зараз же тут розміщується український уряд, або Кабінет Міністрів України. Це важлива установа – тут приймаються дуже важливі для країни питання, придумуються нові закони. Багато працівників, як міністрів, так і їх помічників, кожного дня працюють над поліпшенням життя в країні. Коли їхні заходи є не вельми успішними – одразу відчувається опір народу. Перед стінами Кабінету Міністрів та Верховної Ради вишиковуються протестуючі громадяни і відстоюють свої права. Тому, певно, приїжджаючи до столиці, кожен хоче побачити головні державні установи – щоб знати де саме створюється історія країни.Достопримечательности


Подписаться на рассылку
Поиск по сайту:
Путеводитель
Шопинг
Статьи и Новости
Планирование тура
Партнеры проекта

E-mail рассылка и электронный маркетинг. UniSender — это веб-сервис для организации массовой персонализированной рассылки для своих клиентов и подписчиков.


Путешествия в мир йоги. Cоветы от VEDA-tour
Подписаться письмом

info@tour2kiev.com НАШИ ПАРТНЕРЫ
tel.: +38044 451 61 71   +380 67 463 46 03

MOOI S.R.O. IC 28900316, 10 100, Prague 10, Madridska 637/12, Czech Republic

Киев в миниатюре  Ботанический Сад  Киевские Каштаны  Киевские Святыни 

Главная Дом Правительства ☎044 451-61-71 Дом Правительства
© 2007 Tour2Kiev.com
Проект РА1 ART-ROYAL
Статьи